آئين تحويل کليد ۱۶۰ خودروي زامياد در استان آذربايجان غربي | پایگاه خبری آتیه کار

آئين تحويل کليد ۱۶۰ خودروي زامياد در استان آذربايجان غربي

آئين تحويل کليد ۱۶۰ خودروي زامياد در استان آذربايجان غربي

نوراله زاده، مدیر عامل صندوق کارآفرینی امید در صدر هیاتی بهمراه ربیعی  وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به استان آذربایجان غربی سفر کرد.

در این سفر با حضور نوراله زاده در شهرستان مهاباد ، بصورت نمادین آئین تحویل کلید ۱۶۰ دستگاه خودروی زامیاد به مددجویان کمیته امداد امام خمینی برگزار شد.
طبق تفاهم نامه صندوق کارآفرینی امید با کمیته امداد امام خمینی تا کنون ۱۶۰ دستگاه خودروی کار با اعتباری بالغ بر ۵۰ میلیارد ریال در استان آذربایجان غربی تحویل مددجویان کمیته امداد شده است.
در این سفر نوراله زاده با تعدادی از متقاضیان تسهیلات اشتغال و کارفرمایی دیدار چهره به چهره داشت و از نزدیک به بررسی مشکلات و درخواست های آنها پرداخت.
در این مراسم بیمارستان تامین اجتماعی شهرستان مهاباد نیز توسط وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی کلنگ زنی شد.
در این دیدار گزارشی از اقدامات صورت گرفته توسط مدیریت استان طی سال ۹۶ خدمت مدیرعامل صندوق ارائه گردید.
شهرستان مهاباد  با دو بخش، مرکزی و خلیفان دارای ۲۲۴ روستا دارای سکنه میباشد . مهاباد دارای آب و هوای کوهستانی با زمستانهای سرد و تابستانهای نسبتا” معتدل و چهار فصل بسیار جذاب است ، رودخانه مهاباد که از داخل شهر عبور نموده و زیبایی خاصی به شهرمی بخشید ،این شهرستان با مردمانی کرد زبان و خون گرم ، مهمان نواز و صمیمی در جنوب استان آذربایجانغربی قرار دارد  .
این شهرستان با داربودن زمین های مستعد کشاورزی و باغی سهم خوبی در تولید و پرورش گیاهان دارویی و عرقیات گیاهی دارد که صندوق کارآفرینی امید استان با پرداخت تسهیلات  از خوشه تولید و پرورش عرقیات گیاهی حمایت کرده است.

کدخبرنگاری۱۸۰۱

تصوير_Thumbnail_کاور_۱۳۹۶-۱۰-۰۹

 

مطالب مرتبط:

My title
تمامی حقوق مطالب وب سایت اختصاصی پایگاه خبری آتیه کار می باشد.

طراح سایت: سایت ستاپ Sitesetup