اخبار کار | آتیه کار » درباره ما

اخبار کار | آتیه کار

اقتصاد ، فرهنگ ، کار ، کارآفرینی و فرهنگ کار

درباره ما

به نام خدا

پايگاه خبري آتیه کار در تاريخ ۱۳۹۴/۰۱/۳۱با شماره ثبت ۷۴۶۱۱ در هيأت نظارت بر مطبوعات و خبرگزاري ها به ثبت رسيد .

پایگاه خبری آتیه کار ،‌ پايگاه خبري سراسري است که اخبار آن به صورت مرتب و روزانه به روز می گردد . در آتیه کار برآنيم ، اطلاعات لازم جهت رويدادهاي مربوط به اخبار اقتصادي ، فرهنگي ، سياسي ، كارآفريني و فرهنگ كار از طريق اين پايگاه اطلاع رساني نماييم . لازم به ذکر است پايگاه خبري آتیه کار  متعلق به بخش خصوصي مي باشد و رسالت اصلي خويش را انعكاس اخبار استخدام ، کار ، کار آفرینی ، اقتصادي ، فرهنگي ،‌گزارشات و مقالات كارآفريني، اشتغال ، كسب و كار و فرهنگ كار در نظام مقدس جمهوری اسلامي ایران قرار داده است .

مخاطبان

پايگاه خبري آتیه کار متعلق به تمامي مردم سربلند سرزمین ايران اسلامي است . جوانان عزیزی که به دنبال کار و استخدام هستند .  کار آفرینانی که جویای نیروی کار متخصص می باشند و نوجوانان عزيزي كه بخشي از اوقات فراغت خويش را با جستجو مطالب در اينترنت و انجام بازي هاي رايانه اي پر مي كند . زنان شاغل و خانه داري كه مشاوران دلسوز و فرهیخته خانواده خويش هستند و نياز به دانستن اطلاعات روز اقتصادي و فرهنگي جامعه دارند . صاحبان كسب و كارهاي كوچك و بزرگ همچنين افرادي كه به عرضه محصولات و خدمات مي پردازند .

جواناني كه شروع به راه اندازي كسب و كار نموده يا قصد شروع راه اندازي كسب و كار دارند. بزرگ مردان و غیور مردان سرزمین سربلند جمهوری اسلامی ایران، دلاورانی که از برکت خدمات این افراد سرزمین ایران اسلامی با وجود مسائل گوناگونی که سپری نمود باز هم در آن شاهد شکوفایی استعدادها و اندیشه های ایرانی اسلامی در سراسر جهان هستیم .

در ابتدا به نوبه خویش از مدیران فرهنگی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و دبیرخانه هیأت نظارت بر مطبوعات کشور تشکر می کنم که این فرصت را در اختیار ما قرار داد تا بتوانیم در این پایگاه خبری با انعکاس اخبار امید بخش و صحیح به احیای فرهنگ کار و بررسی اخبار اقتصادی روز بپردازیم .

اهداف رسانه 

الف – هدف اصلي ما انعكاس خبري اصول كارآفريني ، كسب و كار ، فرهنگ كار در جهت بهبود فضاي كار جامعه مي باشد .

ب – پرسنل پايگاه خبري آتیه کار برآنند تا ضمن معرفي مشاغل گوناگون و بيان اصول راه اندازي كسب و كار بزرگ و كوچك با انعكاس اخبار فرهنگي جهت بهبود فرهنگ كار از دريچه اخبار ، مقاله ،‌گزارش ،‌ يادداشت ، نقد و بررسي  ، مخاطب را با اینگونه مطالب آشنا سازد .

ج – سعي داریم در محيطي زيبا و مطالبي پرمحتوا و خواندني ،‌مخاطب خوش ذوق و باسلیقه ايراني را در فراگيري اصول كسب و كار و كاريابي ،‌ ياري نمايند .

چشم انداز

پایگاه خبری آتیه کار بر آن است پايگاه خبري مورد اعتماد تك تك هموطنان گرامي و ايرانيان خردمند باشد و تبديل به رسانه اي مردمي گردد تا در آن مخاطباني كه به دنبال پيشرفت كسب و كار خويش هستند با دانسته هايي كه از طريق اين رسانه كسب نموده اند به دنبال رزق و روزي حلال باشند و هر روز شاهد رشد و بالندگي كار در كشور ايران اسلامي باشند.

همانگونه كه در عرصه هاي امنيتي و علمي در سطح بالايي در منطقه هستيم . در زمينه اقتصاد و كسب و كار نيز پيشرفت روز افزون داشته باشيم و قله هاي پيشرفت و ترقي را فتح نماييم .

شماره ثبت : ۷۴۶۱۱ در سامانه جامع رسانه های کشور وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

نوع رسانه : الکترونیک ، برخط ، پایگاه خبری

محور فعالیت رسانه : اقتصادی، فرهنگی

مدير مسئول و صاحب امتياز : اكرم محمدزاده

آدرس پستی : تهران – صندوق  پستی ۱۷۸۴۵/۱۵۸

آدرس دفتر مرکزی :‌ تهران ، افسريه ۱۵ متري اول ۸ متري ۱۱ كوچه شهيد سيفي پلاك ۱۰۱ طبقه دوم 

تلفكس : ۳۳۸۰۵۱۶۸- ۰۲۱

تلفن همراه : ۰۹۹۰۲۸۸۶۳۳۴ 

                   ۰۹۱۲۲۰۷۶۶۷۳

رایانامه : atiekarnews@gmail.comیک دیدگاه بگذارید


Your SEO optimized title page contents

عکس ها

فیلم ها