آرم طرح ترافيک روزانه و هفتگی | پایگاه خبری آتیه کار

آرم طرح ترافيک روزانه و هفتگی

آرم طرح ترافيک روزانه و هفتگی

نکات مورد توجه شهروندان گرامی تهران جهت اخذ مجوز طرح ترافیک روزانه یا هفتگی

شهروند گرامی لطفا قبل از درخواست به نکات زیر توجه فرمائید

در این قسمت امکان درخواست چهار نوع مجوز طرح ترافیک برای شما وجود دارد :
الف – مجوز روزانه نوع ۱ (مجوز ورود در تمام ساعات روز) ۳۷۴۴۰۰ ریال

۱٫ به منظور خريد مجوز طرح ترافيك روزانه حداقل مي بايست يك روز قبل از تاريخ درخواست نسبت به ثبت نام و خريد اقدام نماييد.(البته در صورتيكه ظرفيت مجاز ثبت نام تكميل نشده باشد)

۲٫ مجوز طرح ترافیک روزانه فقط برای تاریخ درخواستی مجاز و معتبر مي باشد و شما فقط در تاريخ درخواستي و يا انتخابي مجاز به تردد در محدوده ممنوعه طرح ترافيك مي باشيد.
ب – مجوز روزانه نوع ۲ (مجوز ورود پس از ساعت ۱۰ صبح) ۲۸۰۸۰۰ریال

۱٫ به منظور خريد مجوز طرح ترافيك روزانه حداقل مي بايست يك روز قبل از تاريخ درخواست نسبت به ثبت نام و خريد اقدام نماييد.(البته در صورتيكه ظرفيت مجاز ثبت نام تكميل نشده باشد)

۲٫ مجوز طرح ترافیک روزانه نوع ۲ فقط برای تاریخ درخواستی مجاز و معتبر مي باشد و شما فقط در تاريخ درخواستي و یا انتخابي از ساعت ۱۰ صبح به بعد مجاز به تردد در محدوده ممنوعه طرح ترافيك مي باشيد.
پ – مجوز روزانه نوع ۳ (مجوز ورود پس از ساعت ۱۴ بعد از ظهر) ۱۸۰۰۰۰ریال

۱٫ به منظور خريد مجوز طرح ترافيك روزانه حداقل مي بايست يك روز قبل از تاريخ درخواست نسبت به ثبت نام و خريد اقدام نماييد.(البته در صورتيكه ظرفيت مجاز ثبت نام تكميل نشده باشد)

۲٫ مجوز طرح ترافیک روزانه نوع ۳ فقط برای تاریخ درخواستی مجاز و معتبر مي باشد و شما فقط در تاريخ درخواستي و یا انتخابي از ساعت ۱۴ بعد از ظهر به بعد مجاز به تردد در محدوده ممنوعه طرح ترافيك مي باشيد.
ج- مجوز هفتگی (مجوز ورود در تمام ساعات روز) ۱۲۰۰۰۰۰ ریال

۱٫ به منظور خريد مجوز طرح ترافيك هفتگي توصيه مي گردد قبل از شروع هفته مورد نظر نسبت به ثبت نام و خريد اقدام نماييد.(البته در صورتيكه ظرفيت مجاز ثبت نام تكميل نشده باشد)

۲٫ تاريخ شروع مجوز طرح ترافیک هفتگی از اول هفته (شنبه ) مي باشد و شما فقط در هفته انتخابي و تاييد شده مجاز به تردد در محدوده ممنوعه طرح ترافيك مي باشيد.

۳٫ در صورت تمايل به خريد مجوز هفتگي در هفته جاري فقط تا پایان روز شنبه می توانید اقدام به خرید نمائید.

در صورت خرید مجوز هفتگی در هفته جاری ، مجوز صادره صرفاً از زمان انجام موفق پرداخت الکترونیکی و مشاهده ی چاپ مجوز هفتگی تا پایان هفته ی مورد نظر معتبر می باشد

دانلود (۱)

د – مراحل خرید مجوز طرح ترافیک روزانه و هفتگی

۱٫ ورود به سایت شهرداري تهران به آدرس اينترنتي : www.tehran.ir و انتخاب گزینه درخواست طرح ترافیک روزانه / هفتگی

۲٫ مطالعه ی شرایط و نحوه ی خرید مجوز طرح ترافیک روزانه و هفتگی

۳٫ انتخاب نوع مجوز روزانه يا هفتگي

۴٫ انتخاب روزها (روزانه)يا هفته های مورد نظر(هفتگی)

۵٫ وارد نمودن شماره ی پلاک خودروی مورد نظر

۶٫ وارد نمودن کد امنیتی نمایش داده شده در قسمت خواسته شده

۷٫ انتخاب كليد ثبت درخواست در پايين صفحه و دريافت شماره پيگيري(شماره پيگيري را حتماً يادداشت فرماييد)

۸٫ کنترل نمودن شماره ی پلاک خودرو و تاریخ انتخابی مورد نظر

۹٫ انتخاب گزينه پرداخت الكترونيكي

· پرداخت اينترنتي مستلزم دارا بودن يكي از كارت هاي بانكي عضو شبكه شتاب با قابليت پرداخت اينترنتي است كه شامل موارد ذيل مي باشد :

الف – دارا بودن رمز دوم يا رمز اينترنتي

ب –  دارا بودن تاريخ انقضاء معتبر

ج – دارا بودن كد سه يا چهار رقمي پشت يا روي كارت بانكي (cvv2)

* نكته مهم : براي تكميل فرايند پرداخت اينترنتي ابتدا اطلاعات كارت را وارد نموده و كليد خريد را انتخاب نماييد ، در صورت صحيح بودن اطلاعات كارت و داشتن موجودي كافي ، مبلغ مورد نظر از حساب شما برداشت خواهد شد ،سپس به منظور كامل شدن فرايند خريد، كليد تكميل خريد را انتخاب نماييد؛ در صورت كامل شدن فرايند خريد و بازگشت به سايت فروشنده ( سازمان حمل و نقل و ترافيك)، با اين پيغام كه « براي اين درخواست پرداخت انجام شده است»مواجه خواهيد شد. در صورت اعلام پيغام خطا در رسيد پرداخت و… مبلغ برداشت شده ظرف ۳ الي ۲۴ ساعت به كارت بانكي مورد نظر برگشت داده خواهد شد و مجدداً نسبت به پرداخت اقدام نماييد.

در صورتی که در فرآیند پرداخت الکترونیکی مشکلی بوجود آمد ، با انتخاب گزینه پیگیری درخواست و سپس با وارد نمودن شماره پیگیری اعلام شده توسط سامانه ،اقدام به تکمیل فرآیند ثبت نام نمائید.

۱۰٫ انتخاب گزينه چاپ مجوز و تهيه چاپ از مجوز صادر شده

در صورت عدم مشاهده و دریافت چاپ از مجوز صادر شده پس از پرداخت الكترونيكي ، گزينه پيگيري درخواست را انتخاب نموده و با وارد نمودن شماره پيگيري و با انتخاب گزينه چاپ مجوز،از مجوز روزانه يا هفتگي خويش چاپ تهيه فرماييد.

* نکته مهم : بدیهی است در صورت عدم مشاهده و دریافت چاپ مجوز طرح ترافیک روزانه یا هفتگی ،ثیت نام شما با مشکل مواجه می باشد و در صورت عدم رفع آن با شماره پشتیبانی ذیل تماس حاصل فرمایید

۱۱٫ در صورت بروز هرگونه مشکلی اعم از جریمه شدن توسط دوربین یا پلیس همراه داشتن برگه مجوز چاپ شده به همراه کد پیگیری الزامی است .

۱۲٫ در صورتي كه كد رهگيري خود را فراموش كرده ايد مي توانيد با ثبت نام مجدد (با انتخاب همان روز ها یا هفته ها و شماره پلاک خودرو) به شماره رهگيري خود دست پيدا كنيد .

۱۳٫ مي بايست بعد از دريافت مجوز طرح ترافيك روزانه و يا هفتگي آن را بر روي شيشه خودرو الصاق نمائيد.

چنانچه فرآیند پیگیری درخواست از طریق سایت با مشکلی مواجه گردید ، لطفا با شماره تلفن ۹۶۰۱۸۸۶۱ تماس حاصل فرمائید

**اطلاعیه!
انتخاب چند روز و یا هفته با یک مرحله پرداخت امکان پذیر می باشد

مطالب مرتبط:

My title
تمامی حقوق مطالب وب سایت اختصاصی پایگاه خبری آتیه کار می باشد.

طراح سایت: سایت ستاپ Sitesetup