آشنایی با قوانین مالیاتی ، تامین اجتماعی و کار در رزن | پایگاه خبری آتیه کار

آشنایی با قوانین مالیاتی ، تامین اجتماعی و کار در رزن

آشنایی با قوانین مالیاتی ، تامین اجتماعی و کار در رزن
سمینارآموزشی قوانین و مقررات امور مالیاتی، تامین اجتماعی و کار در راستای رفع موانع تولید واشتغال در رزن برگزار شد.

در این سمینار معاون امور اقتصادی و منابع انسانی استاندار با عنوان اینکه همدان سرشار از فرصت های پول ساز و سرمایه های بی بدیل است گفت: وظیفه دولت ایجاد اشتغال نیست بلکه دولت باید زیرساخت های اشتغال را فراهم کند.
آقای قیاسی افزود: هم اکنون مشکل اساسی و عمده کشور بحث اقتصادی است اگرچه در زمینه های دیگر موفقیت چشمگیری داشته ایم.
او با اشاره به اینکه ایران از لحاظ موقعیت جغرافیایی، منابع انسانی و همچنین از نظرعقبه فرهنگی کشوری غنی است خاطرنشان کرد: هر آنچه که برای حرکت و پیشرفت نیاز است در کشور وجود دارد و ما شایستگی پیشرفت را داریم.
معاون امور اقتصادی و منابع انسانی استاندار اظهار داشت: چنانچه نتوانیم در بحث اقتصاد به اهداف برنامه ریزی شده دست یابیم امکان دارد به تبع آن سایر اهداف ارزشمند هم به خطر بیافتد.
 فرماندار رزن نیز با بیان اینکه معیار اصلی ایجاد اشتغال پایدار در شهرستان رزن بیمه شدن افراد در تامین اجتماعی است گفت: بر اساس آماردر سال ۹۳ بیش از۸۶۰ شغل، در سال ۹۴، هزارو ۵۳۷ شغل، پارسال هزارو ۲۰۰ شغل و در ۵ ماهه سالجاری ۴۱۰ شغل پایدار در سطح شهرستان رزن ایجاد شده است.
آقای حسینی افزود: امیدواریم با برنامه های در دست اقدام و راه اندازی شرکت های در دست ساخت امسال نسبت به سنوات گذشته شاهد ایجاد اشتغال بیشترباشیم.
 فرماندار رزن گفت: بر اساس برآورد صورت گرفته مجموعه طرح های صنعتی و واحدهای تولیدی که با ظرفیت کم کار می کنند با تزریق ۵۱۸ میلیارد تومان می توانند هزارو ۸۹ شغل در همین حوزه به ظرفیت اشتغال شهرستان اضافه کنند.
منبع صداو سیما
کدخبرنگاری۱۸۰۱
۱۳۳۵۸۱۰_۷۶۳
مطالب مرتبط:

My title
تمامی حقوق مطالب وب سایت اختصاصی پایگاه خبری آتیه کار می باشد.

طراح سایت: سایت ستاپ Sitesetup