آموزش گام به گام آرایش صورت برای خانمهای عینکی | پایگاه خبری آتیه کار

آموزش گام به گام آرایش صورت برای خانمهای عینکی

آموزش گام به گام آرایش صورت برای خانمهای عینکی

شاید حتی تا حالا بهش فکر هم نکرده باشید، اما روش آرایش چشم ما با هر عینکی باید مخصوص به خودش باشه تا نه تنها چشم هامون جذابیت خودش رو پشت لنز های عینک از دست نده، بلکه بتونیم با استفاده از شکل و رنگ آن، زیباییشون رو دوچندان کنیم.

بر روی پوست تمرکز کنید
از پوست خود برای اینکه عالی به نظر برسد، مراقبت کنید. شما می‌توانید این کار را با استفاده از کرم‌پودر، پریمر، رژگونه و روشن‌کننده انجام دهید. وقتی که پوست شما خوب به نظر می‌رسد، زدن عینک عادی به نظر می‌رسد. نه برای اینکه شما فقط عینک می‌زنید، چون زمان کافی برای آماده شدن ندارید.

یک لب ساده بسازید
لب ساده شگفت‌انگیز است، اگر شما یک عینکی باشید. آن‌ها بی‌عیب و کامل هستند، مخصوصاً اگر قاب عینک شما تیره باشد.

به خط مژه‌هایتان اهمیت بدهید-نه پلک‍‌هایتان
اگر شما عینک می‌زنید، به این معنی نیست که نمی‌توانید چشم‌هایتان را آرایش کنید، ولی برای عینکی‌ها برخی از دستورالعمل‌ها وجود دارد. برای اینکه متحیرکننده دیده شوید، بهتر است که واقعاً به خط مژه‌هایتان اهمیت دهید، نه به پلک‌هایتان. شما می‌توانید ریمل مشکی بزنید، همچنین در مژه‌های بالایی و پایینی، که این واقعاً شگفت‌انگیز به نظر می‌آید.

۴

اما اگر شما عینک بدون قاب می‌زنید، می‌توانید چشم‌هایتان را با یک خط چشم تیره و سایۀ روشن مانند هلویی رنگ یا بژ، مقداری مهیج‌تر و برجسته‌تر کنید. و این چشم‌ها با یک رژلب ساده و کمرنگ (رنگ بدن)، ترکیب واقعاً خوبی می‌شوند. شما باید آن را امتحان کنید!

یک لب روشن بسازید

این شگفت‌‌انگیز به نظر می‌رسد
شما می‌توانید یک لب روشن بسازید، البته! اگر قاب عینک شما رنگی نباشد. اگر آن مشکی یا قهوه‌ای تیره باشد، شما می‌توانید یک رژلب رنگی بزنید. این فوق‌العاده به نظر می‌آید.

شما همچنین می‌توانید سایه‌های رنگی بزنید
اما شما باید مراقب ترکیب رنگ‌ها باشید. اگر قاب عینک شما مشکی باشد، یا برخی از لباس‌های رنگی را نپوشید، می‌توانید سایه‌های رنگی بزنید. همچنین، شما باید به رنگ رژلبتان توجه کنید. سایه‌های رنگی با اختلاف جزئی ساده با رژلب، شگفت‌انگیز می‌شوند.

بسیار خوب، امیدواریم که شما اطلاعات مفیدی را دربارۀ آرایش برای افراد عینکی یاد گرفته باشید. پس، تمام چیزی که شما نیاز دارید انجام دهید، انتخاب ترکیب مورد علاقۀ خود، و شیک و زیبا شدن با عینکتان است.

۹۱۲۹۵۸-۵۳۶۹۰۴

مدل های مختلف آرایش با عینک های متفاوت

در ادامه به سه مدل فریم که این روز ها خیلی استفاده می شه و روش هماهنگ کردن آرایش باهاشون می پردازیم.

عینک گربه ای:

برای جلوه دادن به چشم هاتون پشت این نوع عینک از سایه چشم هایی استفاده کنید که از رنگ فریم عینک روشن تر باشند. مثلا رنگ صورتی با کمی درخشندگی برای سایه عالیه. سایه را پشت پلک ها بکشید و کمی به سمت ابرو ها ببرید. از کمی سایه دودی رنگ روی خط مژه های بالا و پایین بکشید تا چشم ها مشخص تر شوند. سعی کنید از ریمل های ضد آب استفاده کنید تا زیر چشم ها نریزد. برای لب ها دقیقا یک رژ لب هم رنگ با سایه چشم پیدا کنید.

۵

عینک کائوچویی:

توجه کنید که عینک ها هرگونه نقص آرایش چشم رو به خوبی نشون میدن. فکر نکنید که خطاهای کوچیک در آرایش چشم رو می تونید با عینک بپوشونید، پس سعی کنید آرایشتون رو تمیز انجام بدید و به جزئیات توجه بیشتری کنید. چشم های ریز به راحتی با یک آرایش مناسب و ابروهای مرتب، درشت جلوه داده می شن. یک میانبُر برای درشت نشان دادن چشم ها اینه که پلک بالایی را با یک خط چشم مشکی یک خط نازک بکشید و ریمل بزنید. قبل از ریمل زدن، به مژه هاتون با فر مژه حتما حالت بدید. بعد با استفاده از سایه ابرو به ابروهاتون حجم بدید و قسمت های خالی ابرو را با مداد پر کنید. برای تکمیل کردن آرایشتون فقط به یک رژلب با رنگی فوق العاده نیاز دارید.

۲

 

عینک با فریم فلزی:

برای این که مطمئن باشید چشم هاتون پشت لنز عینک جلوه خودشون رو از دست نمیدن، از یک سایه ملایم و نود(Nude) پشت پلک هاتون استفاده کنید. قسمت بالایی پلک ها رو با یک سایه تیره تر خطی محو بکشید تا به چشم هاتون عمق ببخشید. با استفاده از یک سایه اکلیلی شامپاینی گوشه داخلی چشم ها رو کمی درخشنده تر کنید. یک رژلب ملایم می تونه تکمیل کننده آرایشتون باشه.

pages-4gGPHjCEfA

مطالب مرتبط:

My title
تمامی حقوق مطالب وب سایت اختصاصی پایگاه خبری آتیه کار می باشد.

طراح سایت: سایت ستاپ Sitesetup