آیا دکتر روحانی استعفای خود را تقدیم رهبر کرده است ؟ | پایگاه خبری آتیه کار

آیا دکتر روحانی استعفای خود را تقدیم رهبر کرده است ؟

آیا دکتر روحانی استعفای خود را تقدیم رهبر کرده است ؟

به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان ،برخی جهات سیاسی در داخل کشور اصرار دارند که ایران باید به دنبال تقویت توان موشکی خود نباشد و دنیا، دیگر دنیا موشک نیست بلکه دنیای گفتگو است.

«منابع آگاه به الشرق الاوسط گفتند “حسن روحانی” رییس جمهوری ایران احتمالا استعفای خود را تقدیم رهبر این کشور کرده است.» به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان ،برخی جهات سیاسی در داخل کشور اصرار دارند که ایران باید به دنبال تقویت توان موشکی خود نباشد و دنیا، دیگر دنیا موشک نیست بلکه دنیای گفتگو است.

Untitled1

این مقدمه خبری بود که ساعتی پیش در پایگاه خبری خبرنگاران جوان به آدرس صفحه وب http://www.yjc.ir/fa/404  منتشر و لحظاتی بعد از صفحه این خبرگزاری حذف شد .

Untitled

حال این سوال پیش آمده است آیا الشرق الاوسط خبرگزاری وابسته به عربستان سعودی بزرگترین دروغ پرداز سیزدهم فروردین سال ۱۳۹۵ است یا نه ؟ متن خبر به شرح ذیل می باشد.

موضعگیری این جهات سیاسی، بهانه ای به دست عوامل رسانه ای دشمن داد و خط رسانه ای جدیدی علیه انقلاب راه اندازی کرده اند و به فرافکنی و خبرسازی علیه جمهوری اسلامی ایران پرداختند.

در این ارتباط روزنامه فرامنطقه ای «الشرق الاوسط» وابسته به عربستان سعودی طی ادعای عجیبی نوشت: «منابع آگاه به الشرق الاوسط گفتند “حسن روحانی” رییس جمهوری ایران احتمالا استعفای خود را تقدیم رهبر این کشور کرده است.»

۳۳۸۹۹۹

الشرق الاوسط در ادامه ادعای خود به مسئله مذاکره ایران با دیگر کشورها و انتخابات اخیر اشاره کرد و افزود: «وجود برخی اختلافات در صحنه سیاسی ایران باعث شد تا ضمن اینکه روحانی سفرش را به اتریش لغو کند، به تقدیم استعفایش نیز اقدام کند.»

روزنامه المستقبل وابسته به حزب “المستقبل ” به ریاست “سعد حریری” نماینده و حامی عربستان در لبنان هم با اشاره ضمنی به اظهارات اخیر برخی جهات داخلی، ادعا کرد: «”حسن روحانی” رییس جمهوری ایران به استعفا تهدید کرده است.»

المستقبل در ادامه، ادعای عجیب خود را چنین توجیه کرد: «تهدید حسن روحانی به استعفا به دنبال اختلافاتی است که در صحنه سیاسی ایران به وجود آمده است.»

اما استناد به گمانه زنی یک خبرگزاری عرب وابسته به عربستان سعودی در این روزها که بازار گمانه زنی برنامه های دولت داغ است امری معقولانه به نظر نمی رسد این خبر تاکنون نه رد شده است و نه تأیید و حذف آن از صفحه باشگاه خبرنگاران جوان نشان می دهد که احتمالا این بزرگترین دروغ سیزده امسال بوده است.

مطالب مرتبط:

My title
تمامی حقوق مطالب وب سایت اختصاصی پایگاه خبری آتیه کار می باشد.

طراح سایت: سایت ستاپ Sitesetup