آیین اختتامیه طرح اوقات فراغت مدارس منطقه۱۴ | پایگاه خبری آتیه کار

آیین اختتامیه طرح اوقات فراغت مدارس منطقه۱۴

آیین اختتامیه طرح اوقات فراغت مدارس منطقه۱۴

با پایان یافتن برنامه های متنوع اوقات فراغت مدارس، اختتامیه پایگاه های تابستانی سال ۹۶ با حضور مدیران و دانش آموزان مدارس فعال در این طرح برگزار شد.

به گزارش آتیه کار به نقل از  روابط عمومی معاونت امور اجتماعی و فرهنگی منطقه۱۴، محمد حسن ذیبخش، معاون امور اجتماعی و فرهنگی منطقه۱۴ در اختتامیه پایگاه های تابستانی اوقات فراغت مدارس با اشاره به اهداف اجرای طرح “داستان تابستان” در منطقه یادآور شد:

ارتقاء بینش اعتقادی،اجتماعی، مهارتی، فنی، هنری و علمی دانش آموزان در پایه های مختلف تحصیلی و تقویت روحیه خودباوری،مسوولیت پذیری،تامین سلامت جسمی و روحی با شرکت در برنامه های شاد و آموزنده، ایجاد بستر مناسب برای پرورش استعدادها و خلاقیت های ذاتی دانش آموزان از جمله اهداف مهم فعالیت پایگاه های تابستانی در دارالمومنین تهران بود.

IMG_20170904_213028
وی در این زمینه افزود: با توجه به اینکه غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان همه ساله به یکی از دغدغه های مهم خانواده ها و آموزش و پرورش به شمار می رود، اداره آموزش های شهروندی این معاونت با اجرای این طرح به دنبال تجربه کردن و ارتقاء دانش علمی – مهارتی دانش آموزان در زمینه های مختلف، هدایت رفتاری و اصلاح فرهنگ شهروندی بوده است.

IMG_20170904_213030

گفتنی است؛ بیش از ۱۲۵ دانش آموز دختر و پسر منطقه ۱۴ در پایه های مختلف تحصیلی از برنامه و کلاس های آموزشی چهار پایگاه تابستانی این طرح استفاده کردند.

کدخبرنگاری۱۸۰۱

IMG_20170904_213022IMG_20170904_213025

مطالب مرتبط:

My title
تمامی حقوق مطالب وب سایت اختصاصی پایگاه خبری آتیه کار می باشد.

طراح سایت: سایت ستاپ Sitesetup