اجرای ۶۰ عنوان برنامه طی هفته دفاع مقدس در بجستان | پایگاه خبری آتیه کار

اجرای ۶۰ عنوان برنامه طی هفته دفاع مقدس در بجستان

اجرای ۶۰ عنوان برنامه طی هفته دفاع مقدس در بجستان

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بجستان از اجرای ۶۰ عنوان برنامه طی هفته دفاع مقدس در این شهرستان خبر داد.

 سرهنگ دوم پاسدار علیرضا جنیدی روز دوشنبه در جلسه هماهنگی ستاد هفته بزرگداشت دفاع مقدس بجستان، غبار روبی و عطر افشانی مزار شهدا، دیدار و تجلیل از خانواده معظم شهدا و ایثارگران، رژه نیروهای مسلح، تجلیل از رزمندگانی که بیشترین سابقه حضور در جبهه های نبرد حق علیه باطل را داشتند و افتتاح طرحهای بسیج سازندگی با هزینه سه میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال را از جمله این برنامه ها عنوان کرد.

وی همچنین خواستار هم افزایی و توجه بیشتر در برخورد با آسیبهای اجتماعی شد و گفت: تاکنون در این زمینه خوب و موثر عمل نکرده ایم لذا باید در کنار برنامه ریزی منسجم، با افزایش فرصتهای شغلی در کاهش تبعات این آسیبها بکوشیم.

وی افزود: باید با پرهیز از شعار زدگی و با ترویج فرهنگ و ارزشهای دفاع مقدس، جامعه و از جمله نسل جوان را در برابر ترفندهای فرهنگی و اجتماعی دشمنان و آسیبهای اجتماعی بیمه کنیم.
سرهنگ جنیدی اظهار کرد: اگر گنجینه دفاع مقدس را به خوبی به نسل بعد انتقال دهیم، آثار و برکات خوبی برای جامعه به دنبال دارد در غیر این صورت به تدریج به فراموشی سپرده می شود لذا همه اقشار جامعه وظیفه حساس در این زمینه بر عهده دارند.

منبع ایرنا

کدخبرنگاری۱۸۰۱

مطالب مرتبط:

My title
تمامی حقوق مطالب وب سایت اختصاصی پایگاه خبری آتیه کار می باشد.

طراح سایت: سایت ستاپ Sitesetup