اختلال در حرکت قطارهای خط سه مترو تهران | پایگاه خبری آتیه کار

اختلال در حرکت قطارهای خط سه مترو تهران

اختلال در حرکت قطارهای خط سه مترو تهران

اختلال در حرکت قطارهای خط سه مترو تهران از ایستگاه میرزای شیرازی به سمت قائم، موجب ازدحام جمعیت و سردرگمی مسافران این خط شده است.

به گزارش آتیه کار به نقل از خبرنگار ایرنا از عصر امروز (شنبه)، جریان عادی قطارهای خط سه مترو تهران با اختلال مواجه شده است.
مسافران خط سه مترو تهران که از ساعتی پیش در ایستگاه میرزای شیرازی حضور دارند در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار می کنند که از هر دو قطار که وارد ایستگاه می شود، یکی از آنها مسافر خود را تخلیه و در مسیر معکوس حرکت می کند.
در همین ارتباط رضا لطفی با بیان اینکه یکی از مسافران همیشگی خط سه مترو تهران است به خبرنگار ایرنا گفت: قطار هایی که در این ایستگاه، مسافران خود را تخلیه نمی کنند نیز به دلیل ازدحام جمعیت، امکان سوار کردن مسافران جدید را ندارند.
یکی از بانوان حاضر در ایستگاه میرزای شیرازی نیز با ابراز تعجب از اختلال پیش آمده در خط سه مترو تهران تاکید می کند که اطلاع رسانی در خصوص اختلال حرکت قطارهای این خط به خوبی صورت نمی گیرد.

ماموران انتظامی در حال تخلیه قطارهای ورودی به ایستگاه میرزای شیرازی هستند و متصدی این ایستگاه از بلندگوها اعلام می کند که تا دقایقی دیگر امکان تردد قطار مقدور نیست.
متصدی ایستگاه با بیان اینکه مسئولان در تلاش برای رفع اشکال هستند، مسافران را به آرامش و خونسرد بودن دعوت کرد و گفت: لطفا تا رفع اشکال با ماموران همکاری کنید.
در این پیوند، احسان مقدم مشاورمدیرعامل و مدیرروابط عمومی شرکت بهره برداری متروی تهران وحومه اعلام کرد که به دلیل نقص فنی در ایستگاه های شهید بهشتی تا قائم و بالعکس، در برخی ایستگاههای خط سه ازدحام جمعیت وجود دارد.

ازساعت ۱۶ و ۴۰ دقیقه عصر امروز به دلیل بروز نقص فنی درخط سه متروی تهران، سرفاصله اعزام قطارها از مسیر قائم تا شهید بهشتی و بالعکس از ۱۵ دقیقه به ۳۰ دقیقه افزایش یافته است۰
خط سه مترو تهران به طول ۳۷ کیلومتر با ۲۴ ایستگاه یکی از طولانی ترین خطوط مترو در خاورمیانه است که جنوب غربی تهران (آزادگان) را به شمال شرق پایتخت (شهرک قائم) وصل می کند.
خط سه مترو از ایستگاه شهرک قائم در شمال شرق تهران آغاز می شود و تا ایستگاه آزادگان در جنوب غرب ادامه دارد.
سرفاصله حرکت قطارها در خط سه مترو تا زمان بهره برداری کامل از این خط ۱۵ دقیقه است.

کدخبرنگاری۱۸۰۱

۸۲۲۶۱۲۳۳-۷۱۰۸۰۲۴۸

مطالب مرتبط:

My title
تمامی حقوق مطالب وب سایت اختصاصی پایگاه خبری آتیه کار می باشد.

طراح سایت: سایت ستاپ Sitesetup