برای تاسیس یک کارگاه جوراب بافی چه کنم؟ | پایگاه خبری آتیه کار

برای تاسیس یک کارگاه جوراب بافی چه کنم؟

برای تاسیس یک کارگاه جوراب بافی چه کنم؟

برای تاسیس یک کارگاه جوراب بافی لازم است حداقل بیست متر مربع فضا داشته باشید.

سرمایه اولیه مورد نیاز برای این کارگاه۱۵تا۲۰ میلیون است که نزدیک به ۱۲ میلیون آن را باید برای خرید دستگاههای مورد نیاز این حرفه خرج کنید.

این تجهیزات شامل یک دستگاه جوراب بافی ، چرخ زیگزاگ و پسدوزی و اتو است که قیمت هر کدام از آنها حدود ۲ تا۳ میلیون برای تان تمام میشود.

برای دریافت جواز کسب وکار باید به اتحادیه پوشاک شهر یا استان خود مراجعه کنید ، با پر کردن فرم درخواست مجوز و همچنین ارایه مدارک مبنی بر سو پیشینه و اعتیاد این مجوز را اخذ کنید.برای فروش تولیدات خود لازم است تا چند ماه اول شخصا به مغازه ها یا فروشگاهها مراجعه کرده و با مغرفی محصولات خود آن را به فروش برسانیدو با اطمینان از کیفیت جنس تولیدی شما برای خریدهای بعدی سفارش بدهند.

یکی از مواد اولیه مورد نیاز برای جوراب بافی نخ است. دوکدوک نخ را از اکثر شهرهای بزرگ و برخی از شهرهای کوچک میتوانید خریداری کنید.،

اما اگر در شهر خودتان آن را نیافتید میتوانید یکبار به یکی از مراکز فروش آن مراجعه کنیدوپس از آن خریدهای بعدی خود را با تماس تلفنی انجام دهید و از طریق باربری آن را دریافت کنید.

برای شروع این حرفه حتما لازم نیست کارگاه خود را در یکی از شهرهای بزرگ راه اندازی کنید بلکه میتوانید به شهرهای کوچکتر یا روستا رفته وبا یک پنجم هزینه احداث کارگاه در یکی از شهرهای بزرگ ،کسب و کار خود را شروع کنید،در این صورت امکان رشد و سود دهی شما بیشتر میشود .

رفته رفته با کسب تجربه در این حرفه حتی میتوانید به صادرات فکر کنید وبا شرکت در نمایشگاههای بین المللی و معرفی محصول خود به تجار خارجی آن صادر کنید .

هم اکنون صادرات ما در این زمینه به کشورهای همسایه مثل عراث و پاکستان صورت میگیرد ،

توجه کنید که لازمه صادرات ،داشتن کارت بازرگانی است که آن را در صورت ثبت یک کشور می توانید دریافت کنید.

حداقل در آمد یک کارگاه جوراب بافی با مشخصات و سرمایه اولیه ذکر شده و ارایه محصولات با کیفیت برابر ماهانه ۲تا۳ میلیون تومان است.

منبع کانال تلگرام اخبار کار و کار آفرینی

کد خبرگزاری ۱۸۰۱

مطالب مرتبط:

My title
تمامی حقوق مطالب وب سایت اختصاصی پایگاه خبری آتیه کار می باشد.

طراح سایت: سایت ستاپ Sitesetup