برگزاری همایش «جوانان غدیری» به منظور کمک به نیازمندان دارالمومنین تهران | پایگاه خبری آتیه کار

برگزاری همایش «جوانان غدیری» به منظور کمک به نیازمندان دارالمومنین تهران

برگزاری همایش «جوانان غدیری» به منظور کمک به نیازمندان دارالمومنین تهران

در آستانه عید سعید غدیر خم همایش بزرگ جوانان سادات و دوستدار اهل بیت (ع) به منظور کمک به دانش آموزان نیازمند در مجتمع غدیر منطقه۱۴ برگزار می شود.

به گزارش آتیه کار به نقل از روابط عمومی معاونت اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه۱۴، محمدحسن ذیبخش، معاون امور اجتماعی و فرهنگی منطقه۱۴ با اعلام این خبر گفت : در راستای بزرگداشت عید سعید غدیرخم و با هدف ترویج سنت‌های حسنه اسلامی، توسعه مشارکت‌های مردمی، توانمندسازی محرومان و کاهش فقر همایش “جوانان غدیری” به تبعیت از سیره امیرالمومنین (ع) برای کمک به محرومین برگزار می شود.
وی افزود: با توجه به نزدیک شدن به ماه مهر و آغاز سال تحصیلی جدید، کمک به دانش آموزان نیازمند جهت تهیه لوازم و اقلام آموزشی به عنوان اولویت اقدامات جهادی در دستورکار طرح “جوانان غدیری” قرار گرفت.
ذیبخش با تاکید بر احیای هر چه با شکوهتر روز ولایت بیان داشت: ویژه برنامه های شاخص و جشن های گسترده ای با همکاری مساجد و سرای محلات بیست و یک گانه دارالمومنین تهران پیش بینی شده است که در این ایام ویژه شهروندان برگزار می شود.
گفتنی است؛ همایش “جوانان غدیری” با سخنرانی حجت الاسلام معین الدین حضرتی و مولودی خوانی مداح اهل بیت حاج امیر عباسی در روز پنجشنبه ۱۶ شهریور ماه ساعت ۱۵ در مجتمع غدیر منطقه ۱۴ واقع در خیابان نبرد شمالی٬ انتهای خیابان پاسدار گمنام٬ تقاطع بزرگراه امام علی (ع) میزبان شهروندان است.

کدخبرنگاری۱۸۰۱

IMG_20170906_131942

مطالب مرتبط:

My title
تمامی حقوق مطالب وب سایت اختصاصی پایگاه خبری آتیه کار می باشد.

طراح سایت: سایت ستاپ Sitesetup