توجه ویژه رییس جمهور به استفاده از جوانان در رده‌های بالای مدیریتی | پایگاه خبری آتیه کار

توجه ویژه رییس جمهور به استفاده از جوانان در رده‌های بالای مدیریتی

توجه ویژه رییس جمهور به استفاده از جوانان در رده‌های بالای مدیریتی

دكتر عبدالرضا عزيزي نماينده مردم شيروان در مجلس شوراي اسلامي ايران:

پيشنهاد مهندس آذري جهرمي به عنوان وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات از سوي دكتر روحاني نشان توجه ويژه رييس جمهور به استفاده از توانمندي هاي جوانان در رده هاي بالاي مديريتي كشور است.

رييس كميسيون اجتماعي مجلس شوراي اسلامي افزود: دكتر روحاني با معرفي مهندس جهرمي به عنوان وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات به قولي كه در فعاليت هاي تبليغاتي خود در جمع هواداران براي استفاده از توانمندي هاي جوانان در تركيب هيأت دولت داده بود عمل كرد و از اين بابت از دكتر روحاني تشكر مي كنيم.

دكتر عزيزي رييس مجمع نمايندگان استان خراسان شمالي خاطر نشان كرد: مهندس آذري جهرمي جواني از نسل انقلاب، با سواد، متدين و از خانواده گرانقدر شهداء است و به حوزه ارتباطات و فناوري اطلاعات اشراف دارد و سابقه مديريت خوبي دارد.
دكتر عزيزي با اشاره به اينكه نيمي از تركيب جمعيت كشور را بانوان تشكيل مي دهند اظهار اميدواري كرد كه دولت بتواند در تمامي وزارت خانه ها از پتانسيل اين بخش بزرگ جامعه نيز در رده هاي مديريتي تا سطح معاون وزير استفاده نمايد.
وي با اشاره به انتخاب مهندس آذري جهرمي توسط رييس جمهور محترم جهت تصدي پست وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات گفت كه شخص رييس جمهور شناخت قبلي از فعاليت ها و عملكرد درخشان مهندس آذري جهرمي داشته و با توجه به اين شناخت ايشان را گزينه مناسبي جهت اين پست تشخيص داده اند.
وي با اشاره به جوان بودن مهندس آذري جهرمي، ايشان را پرچمدار ورود جوانان به رده هاي بالاي مديريتي كشور دانست و ابراز اميدواري كرد كه عملكرد خوب مهندس آذري جهرمي در اين پست اثبات درستي اعتماد نظام جمهوري اسلامي به جوانان باشد.
وي در ادامه با اعلام حمايت از به كارگيري جوانان در رده هاي بالاي مديريتي ، براي مهندس آذري جهرمي آرزوي موفقيت و كسب آراي حداكثري نمايندگان مجلس شوراي اسلامي را كرد.

نماينده مردم شيروان در پايان صحبت هاي خود با اشاره به نقش و اهميت فناوري اطلاعات در توسعه اقتصادي، اجتماعي و فرهنگي ، اين حوزه را پيشروان توسعه كشور دانست و خاطرنشان كرد كه تا چند سال آينده استفاده از ابزارهاي ارتباطي و اطلاعاتي رشد چشمگيري خواهد داشت.

کدخبرنگاری۱۸۰۱

IMG_20170809_213747

مطالب مرتبط:

My title
تمامی حقوق مطالب وب سایت اختصاصی پایگاه خبری آتیه کار می باشد.

طراح سایت: سایت ستاپ Sitesetup