توسعه کمی و کیفی مراکز مهارت آموزی کوثر در دارالمومنین تهران | پایگاه خبری آتیه کار

توسعه کمی و کیفی مراکز مهارت آموزی کوثر در دارالمومنین تهران

توسعه کمی و کیفی مراکز مهارت آموزی کوثر در دارالمومنین تهران

همایش توانمندسازی زنان سرپرست خانوار با هدف افزایش مشارکت پذیری زنان در شهر و با تاکید بر لزوم آموزش و توانمندسازی خانواده ها با بهره گیری از ظرفیت های زیرساختی حوزه بانوان و تعریف روش های خلاق و اثربخش در این زمینه درشهربانو منطقه ۱۴ برگزار شد.

به گزارش آتیه کار به نقل از روابط عمومی معاونت امور اجتماعی و فرهنگی منطقه۱۴، فاطمه راکعی مشاور شهردار تهران در امور بانوان با حضور در همایش توانمندسازی زنان سرپرست خانوار بیان داشت: زمینه سازی برای مشارکت زنان سرپرست خانوار در امور شهری از رویکرد های اصلی حوزه بانوان است که با فراهم شدن این زمینه ها قطعاً شاهد آثار مطلوب کمی و کیفی مراکز مهارت آموزی کوثر خواهیم بود.

IMG_20180210_165237
وی با تاکید بر اینکه مشکل زنان سرپرست خانوار، مشکل تمام جامعه است و همه نهادهای متولی بایستی با کمک یکدیگر به حل آن بپردازند تصریح کرد:رفع خشونت از جامعه، تامین امنیت زنان ، مهربان تر شدن چهره شهر برای زنان، ورزش و اوقات فراغت زنان، مسائل زنان آسیب دیده و در معرض آسیب و همچنین مساله دختران جوان از جمله برنامه‌های مهم ما در حوزه زنان است.

IMG_20180210_165241
مشاور شهردار تهران درامور بانوان ضمن بازدید از مرکز مهارت‌آموزی زنان سرپرست خانوار در شهربانوی منطقه ۱۴گفت: بخشی از پروسه توانمندسازی زنان سرپرست خانوار بر عهده نهادهای متولی است و شهرداری تهران در طول سال‌های گذشته با تأسیس مراکز مهارت‌آموزی کوثر در این راه تلاش کرده است.
وی در پایان اظهار داشت: فعالیت مراکز مهارت آموزی کوثر به ویژه شهربانو منطقه ۱۴ در راستای آموزش و حمایت زنان سرپرست خانوار قابل تقدیراست.
گفتنی است؛ همایش توانمندسازی زنان سرپرست خانوار با حضور فاطمه راکعی مشاور شهردار تهران در امور بانوان، فهیمه فیروزفر مدیرستاد توانمند سازی زنان سرپرست خانوار شهرداری تهران، محمدحسن ذیبخش معاون اجتماعی و فرهنگی،مدیران ستادی و بیش از ۹۰ نفر از زنان سرپرست خانوار برگزار شد.

کدخبرنگاری۱۸۰۱

IMG_20180210_165245

مطالب مرتبط:

My title
تمامی حقوق مطالب وب سایت اختصاصی پایگاه خبری آتیه کار می باشد.

طراح سایت: سایت ستاپ Sitesetup