ثبت نام ۴۵ کارآفرین ایلامی در جشنواره کارآفرینان برتر | پایگاه خبری آتیه کار

ثبت نام ۴۵ کارآفرین ایلامی در جشنواره کارآفرینان برتر

ثبت نام ۴۵ کارآفرین ایلامی در جشنواره کارآفرینان برتر

سرپرست اداره کل کار تعاون و رفاه اجتماعی استان ایلام گفت:‌ ۴۵ کارآفرین ایلامی با ثبت‌نام در سامانه کارآفرینان برتر برای حضور در دوازدهمین جشنواره امتنان از کارآفرینان برتر اعلام آمادگی کردند.

به گزارش آتیه کار به نقل از ایلنا، شکرالله شیرخانی گفت: ثبت‌نام از  متقاضیان دوازدهمین جشنواره استانی، همزمان با سراسر کشور، یازدهم شهریور در ایلام آغاز شد که با توجه به مهلت یک ماهه و تمدید آن تا پایان مهرماه گذشته در مجموع ۴۵ فعال اقتصادی در شهرستان های استان با ثبت‌نام در این سامانه آمادگی خود را برای حضور در این رویداد استانی اعلام کردند.

وی با بیان اینکه دوازدهمین جشنواره امتنان از کارآفرینان برتر در راستای شناسایی کارآفرینان خلاق و نوآور و تجلیل از آنها به منظور اشاعه فرهنگ کارآفرینی برگزار می‌شود، اظهار داشت: زمان ویرایش و تکمیل مشخصات و مستندات افراد ثبت نام شده در این جشنواره تا دوازدهم ماه جاری است.

سرپرست اداره کل کار تعاون و رفاه اجتماعی استان ایلام تاکید کرد: کارآفرینان نقش موثری در اشتغال و توسعه کشور دارند و شناسایی و معرفی آنان، استفاده از توانمندی و تجارب این قشر برای پیشرفت، توسعه و بهبود بیشتر فضای کسب و کار امری ضروری است.

شیرخانی یادآور شد: جشنواره کارآفرینان برتر هر سال به منظور توسعه فرهنگ کارآفرینی، معرفی و شناسایی کارآفرینان برتر، ایجاد انگیزه در جوانان برای حرکت در مسیر کارآفرینی و بهره‌گیری از تجارب فعالان این بخش برگزار می‌شود.

کدخبرنگاری۱۸۰۱

snMTRI6mj60v

مطالب مرتبط:

My title
تمامی حقوق مطالب وب سایت اختصاصی پایگاه خبری آتیه کار می باشد.

طراح سایت: سایت ستاپ Sitesetup