جزئیات بازداشت رئیس ،معاونین و مشاور یک سازمان دولتی در گیلان از زبان دادستان | پایگاه خبری آتیه کار

جزئیات بازداشت رئیس ،معاونین و مشاور یک سازمان دولتی در گیلان از زبان دادستان

جزئیات بازداشت رئیس ،معاونین و مشاور یک سازمان دولتی در گیلان از زبان دادستان

دادستان عمومی و انقلاب رشت: این افراد به خاطر اتهاماتی همچون دریافت رشوه و تضییع حقوق بیت‌المال در بازداشت موقت به سر می‌برند. پرونده یاد شده چندین متهم دارد که همگی در زندان به سرمی‌برند و از آن جمله می‌توان به بازداشت مدیرکل یکی از اداره‌های دولتی، معاونین وی و مشاور مدیر کل که یک خانم است، اشاره کرد.

به گزارش آتیه کار به نقل از خبرگزاری تسنیم ، دادستان عمومی و انقلاب رشت، آخرین وضعیت پرونده دستگیری تعدادی از مسئولان یک سازمان دولتی در این استان را تشریح کرد و گفت: هم اکنون رییس، معاونین وی و مشاور رییس این سازمان دولتی که یک خانم است، در بازداشت به سر می‌برند.

حجت‌الاسلام والمسلمین علی مصطفوی‌نیا در گفت‌وگو با خبرنگار قضایی خبرگزاری تسنیم، اظهار کرد: این افراد به خاطر اتهاماتی همچون دریافت رشوه و تضییع حقوق بیت‌المال در بازداشت موقت به سر می‌برند.

این مقام قضایی در استان گیلان با بیان اینکه هنوز کیفرخواست صادر نشده و بخشی از تحقیقات باقی مانده است گفت: پرونده یاد شده چندین متهم دارد که همگی در زندان به سرمی‌برند و از آن جمله می‌توان به بازداشت مدیرکل یکی از اداره‌های دولتی، معاونین وی و مشاور مدیر کل که یک خانم است، اشاره کرد.

مطالب مرتبط:

My title
تمامی حقوق مطالب وب سایت اختصاصی پایگاه خبری آتیه کار می باشد.

طراح سایت: سایت ستاپ Sitesetup