حاج قلی حسینی آلمان آباد،کارآفرین نمونه | پایگاه خبری آتیه کار

حاج قلی حسینی آلمان آباد،کارآفرین نمونه

حاج قلی حسینی آلمان آباد،کارآفرین نمونه

کارآفرین نمونه آتیه کار، جانباز ۷۰ درصد حاج قلی حسینی آلمان آباد است که در اول آبان ۱۳۳۸ در خانواده مذهبی در یکی از روستاهای توابع ارومیه به دنیا آمد.

او ۹ سال بیشتر نداشت که از نعمت پدر محروم شد و همزمان با انجام کارهای سخت کشاورزی به تحصیل نیز ادامه داد. او در سال ۱۳۵۹ در رشته تجربی دیپلم گرفت و با توجه به تعطیلی دانشگاه ها و آغاز جنگ تحمیلی در ۳۱شهریور در آذر ماه همان سال راهی جبهه های نبرد حق علیه باطل شد و بعد از ۱۵ ماه نبرد در جبهه های سوسنگرد و دهلاویه در جریان فتح بستان عملیات طریق القدس دو پای خود را از بالای زانو در جبهه ها جا گذاشت. او پس از مداوا و تهیه پروتز پا به فعالیت کشاورزی مشغول شد.

تصور کار کردن در زمین کشاورزی بدون پا بسیار سخت است اما او باکی از کار کردن نداشت و بعد از مدتی در اداره صداوسیما مشغول به کار شد. همزمان در پایگاه های بسیج و مساجد، شوراهای اسلامی و هیأت ورزش جانبازان، سپاه پاسداران نیز فعالیت خود را ادامه داد، او در همه زمینه ها فعالیت خوبی داشت بعد از مدتی وارد صنعت درب و پنجره سازی شد در این زمینه نیز رییس اتحادیه فلزکاران و رییس هیأت مدیره تعاونی آلومینیوم کاران استان شد.

این کارآفرین نمونه درس بزرگی به نسل جوان می دهد. کسی که از نعمت داشتن پا محروم است اما از پای نایستاده است

کدخبرنگاری ۱۸۰۱

e6647afa89a421b365fca0db25df5d88_l

 

مطالب مرتبط:

My title
تمامی حقوق مطالب وب سایت اختصاصی پایگاه خبری آتیه کار می باشد.

طراح سایت: سایت ستاپ Sitesetup