«خرگیوش» عامه پسند نیست/ «خوب بد جلف» به اصلاح رنگ رسید | پایگاه خبری آتیه کار

«خرگیوش» عامه پسند نیست/ «خوب بد جلف» به اصلاح رنگ رسید

«خرگیوش» عامه پسند نیست/ «خوب بد جلف» به اصلاح رنگ رسید

تبریزی گفت: فیلم سینمایی «خرگیوش» به کارگردانی مانی باغبانی در یک مکان داخلی فیلمبرداری شد و کمدی این فیلم به نظر من خیلی عامه پسند نیست.

علی تبریریزی  درباره جدیدترین فعالیتش گفت: در حال حاضر در چند فیلم سینمایی در مرحله پس تولید دارم که فیلمبرداری‌شان به اتمام رسیده است. فیلم‌های سینمایی «خوب، بد زشت» به کارگردانی پیمان قاسم خانی، «خرگیوش» به کارگردانی مانی باغبانی و «دم سرد» به کارگردانی عباس رزیجی در حال اجرای مراحل فنی خود هستند.

وی در ادامه گفت: فیلم سینمایی «خوب بد جلف» به کارگردانی قاسم‌خانی در حال اجرای مراحل تصحیح رنگ است. و هنوز به اتمام نرسیده که بتوانم در مورد نوع رنگ و نور فیلم که به چه چیزی تبدیل شده صحبت کنم. یکی از ویژگی‌های این اثر سینمایی پر لوکیشن بودن آن بوده است. این فیلم سینمایی جزو کارهای سختی بود که انجام دادم که شخصا تجربه آن را نداشتم. نورپردازی این فیلم بسیار سنگین و سخت بود.

فیلم سینمایی «خوب بد جلف»

او همچنین گفت: سختی این فیلم سینمایی در بخشی بود که می‌خواستیم در پلان‌های خارجی نیز نورپردازی داشته باشیم که به یک جنس خصی از تصویر ما را می‌رساند که باید به شدت موارد زیادی را رعایت می‌کردیم. نورپردازی که در آثار دیگر انجام نمی‌دادیم.

تبریزی نیز در ادامه صحبت‌هایش در ارتباط با فیلم سینمایی «خرگیوش» گفت: این فیلم سینمایی تک لوکیشن بود اما آن هم کار را برای‌مان بسیار سخت کرده بود  چرا که تمام خانه را نورپردازی کرده بودیم چون تمام فیلم در این لوکیشن بود از طرفی باید در هنگام فیلمبرداری از لنز‌های «فیش آی» استفاده می‌کردیم و این موضوع باعث می‌شد نورپردازی ما دیده شود و کار برای مان بسیار سخت شده بود. پلانهای مرسوم و متداول نبود و در اجرا با مشکل مواجه بودیم.

او همچنین درباره نوع طنز و کمدی استفاده شده در فیلم سینمایی «خرگیوش» گفت: کمدی این فیلم سینمایی به نظرم خیلی عامه پسندی نیست.

«خرگیوش» پیش از این قرار بود اواخر سال گذشته مقابل دوربین برود که به تعویق افتاد. در حال حاضر حسن ایوبی تدوین را برعهده دارد و براساس برنامه ریزی ها بزودی آن را به پایان می رساند.

فیلم سینمایی «خرگیوش»

بابک حمیدیان، سیامک انصاری، جواد عزتی، مینا ساداتی، پانتا سیروس، همایون ارشادی، امید روحانی، ملیکا شریفی نیا، مانیا علیجانی بازیگران اصلی این فیلم سینمایی هستند. اولین ساخته باغبانی یک فیلم کمدی- اجتماعی است و در خلاصه داستانش آمده: این شبی که می گم شب نیست رو بذار… .

منبع فارس

کدخبرنگاری۱۸۰۱

 

مطالب مرتبط:

My title
تمامی حقوق مطالب وب سایت اختصاصی پایگاه خبری آتیه کار می باشد.

طراح سایت: سایت ستاپ Sitesetup