خوش لباس ترین و بدلباس ترین بازیگران زن در جشن حافظ + تصاویر | پایگاه خبری آتیه کار

خوش لباس ترین و بدلباس ترین بازیگران زن در جشن حافظ + تصاویر

خوش لباس ترین و بدلباس ترین بازیگران زن در جشن حافظ + تصاویر

گاهی اوقات علی رغم تمام تلاش ها نتیجه آن طور که باید نمی شود ، طراح با پیش زمینه ای که در ذهن دارد و با شناخت از هنرمند و مراسم پیش رو لباسی را طراحی می کند که باب میل اکثر افراد نیست ، گاهی به خاطر آوانگارد بودن طرح هایی که جامعه توان پذیرش آن را ندارد و گاه به خاطر بد سلیقگی در طراحی و انتخاب رنگ نامناسب !

به گزارش روزپلاس شانزدهمین جشن حافظ شامگاه شنبه ۲ مرداد ماه ۹۵ با حضور گسترده هنرمندان، بازیگران و اهالی سینما در تالار وحدت تهران برگزار گردید.
اما یکی از موضوعاتی که همواره در این گونه مراسم مورد توجه و نقد قرار می گیرد ، نحوه پوشش بازیگران به ویژه بازیگران خانم است که میتواند تا حدی بر سلیقه جامعه نیز تاثیرگذار باشد .
از کاشی کاری های سنتی تا برج های معروف تهران

در روزهایی که در خیابان ها و ساختمان های نوساز از معماری ایرانی و کاشی کاری های معروفش با آن رنگ بندی دلنشین خبری نیست ، نمونه‌های همه‌گیر این روزهایش را روی پارچه و در طراحی لباس‌هایی می‌بینیم که بر تن چهره‌های محبوب و مشهور سینمایی دست به دست می‌چرخند.
این‌طور که پیداست طراحان لباس بیشتر قدر معماری از‌دست‌شده‌مان را می‌دانند ، افرادی همچوم ماریا بشیریان که طراحی لباس الیکا عبدالرزاقی، و مریم معصومی را به عهده داشته است .

۲۰۳۲_۶۰۹

۲۰۲۳_۷۶۷

۲۰۲۴_۶۹۶

۲۰۲۵_۶۴۰

ساده ، با وقار و دلبرانه

شاید گاهی سادگی زیباتر باشد … زیبایی حاصل از قرار گرفتن رنگ های مناسب کنار هم با تلفیقی از عناصری مانند وقار زنانه و زیرکی ، ظاهری دلچسب و چشم‌نواز را خلق می‌کند . گاهی سادگی نهایت دلفریبی است ، فرمولی که آزاده صمدی ، لیلا اوتادی ، ترلان پروانه و … از آن استفاده کردند .

۱

۲

۳

۴

لباس رژه بانوان در المپیک ریو ۲۰۱۶

گاهی اوقات علی رغم تمام تلاش ها نتیجه آن طور که باید نمی شود ، طراح با پیش زمینه ای که در ذهن دارد و با شناخت از هنرمند و مراسم پیش رو لباسی را طراحی می کند که باب میل اکثر افراد نیست ، گاهی به خاطر آوانگارد بودن طرح هایی که جامعه توان پذیرش آن را ندارد و گاه به خاطر بد سلیقگی در طراحی و انتخاب رنگ نامناسب ، به همین سادگی مانند لباس رژه بانوان در المپیک ریو ۲۰۱۶ !!

۵

۶

۷

۸

لباس شب؛ خیلی هم شیک و مجلسی

رنگ آبی لباس شیلا خداداد را شاید بتوان بهترین رنگ‌ها برای لباس‌های بلند میهمانی درنظر آورد لباسی که چهره این هنرمند را مهربان و افتاده‌تر کرده است .
لیندا کیانی نیز خلاف لباس ساده و شیکی که بر تن کرده و بسیار هماهنگ با این مراسم نشان می‌دهد، روسری ساتن زردش چندان با لباس هماهنگ نیست.

۲۰۱۹_۹۸۶

۲۰۳۴_۵۳۷

مطالب مرتبط:

My title
تمامی حقوق مطالب وب سایت اختصاصی پایگاه خبری آتیه کار می باشد.

طراح سایت: سایت ستاپ Sitesetup