در این شرایط قلم را باید شکست ! | پایگاه خبری آتیه کار

در این شرایط قلم را باید شکست !

در این شرایط قلم را باید شکست !

یکی از مخاطبین در لینکدین نامه ای فرستادن قابل تقدیر . البته مخاطبشان ما نبودیم . و روز گذشته با دوستی بحث کردند و از وضعیت امداد رسانی در کرمانشاه به شدت نگران و ناراضی بودند .
نامه این هموطن عزیز به این شرح است .
بابت حرفای دیروز و دیشبم از شما عذرخواهی میکنم….از رو عصبانیت یه حرفای که نباید رو گفتم و باعث رنجش خاطر دوستان هموطن شدم….ولی اگه شمام جای من بودید بهم حق میدادید…. من دیروز رفتم کرمانشاه بخدا خیلی خیلی اوضاشون بده ؛ شما رو قسم میدم به اون خدای که میپرستید اطلاع رسانی کنید اوضاع اونجا خیلی افتضاحه
——-
به عنوان یک خبرنگار
به سمع و نظر دوستان می رسانم 


با توجه به عدم رسیدگی به هموطنان گرامی مان در غرب ایران و در راستای اعتراض به مسئولینی که با پیروی از اختلافات سیاسی به مردم خدمت نمی کنند و یا تسویه حساب با دولت دارند . یا خود به نوعی نفوذی هستند و می خواهند نظام را زیر سوال ببرند . یا از دولت و مردم حقوق زیادتر از خدماتشان می خواهند همانند گذشته ! با اهمال کاری می خواهند به گونه ای نظام را زیر سوال ببرند !
ما هم فعلا تا یک هفته از انتشار خبر خودداری می کنیم .
و به وضعیت امدادرسانی در سطح استان کرمانشاه به شدت معترضیم .

مسئولین با اطلاع رسانی های پشت سر هم از مردم می خواهند به استان کرمانشاه نیایند زیرا در امر امدادرسانی تداخل و تاخیر ایجاد می شود . از طرفی خود نیز به داد مردم نمی رسند . به استثنا ارتش که با امکانات بسیار پایین از خدمت به مردم دریغ نکرده است .

در این شرایط قلم را باید شکست ! 
پایگاه خبری آتیه کار در راستای تعهدی که با وزارت ارشاد دارد باید عادلانه و در راستای قانون خبر منعکس کند . توصیه ما به مسئولینی که این وضعیت را بوجود آورده اند اینست ، کاش اختلافات سیاسی را کنار می گذاشتید و در شرایطی که مردم نیاز به شما دارند به داد مردم مظلوم غرب می رسیدید .
یاحق یا علی مدد

اکرم محمدزاده

مطالب مرتبط:

My title
تمامی حقوق مطالب وب سایت اختصاصی پایگاه خبری آتیه کار می باشد.

طراح سایت: سایت ستاپ Sitesetup