قدردانی وزیر کار از حُسن اعتماد رئیس‌جمهور، نمایندگان مجلس و نهادهای صنفی | پایگاه خبری آتیه کار

قدردانی وزیر کار از حُسن اعتماد رئیس‌جمهور، نمایندگان مجلس و نهادهای صنفی

قدردانی وزیر کار از حُسن اعتماد رئیس‌جمهور، نمایندگان مجلس و نهادهای صنفی

در پی کسب رای اعتماد نمایندگان مجلس شورای اسلامی توسط علی ربیعی به عنوان وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی کابینه دوازدهم، وی از بابت حُسن اعتماد رئیس جمهور، نمایندگان مجلس شورای اسلامی و نهادهای صنفی کارگری و کارفرمایی قدردانی کرد.

به گزارش آتیه کار به نقل از خبرنگار ایلنا، پس از آنکه در جریان جلسه روز گذشته مجلس شورای اسلانمی برای کسب رای اعتماد به وزرای پیشنهادی کابینه دوازدهم، علی ربیعی با کسب ۱۹۱ رای موافق به عنوان وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی کابینه دوازدهم انتخاب شد، وی با ارسال نامه‌هایی جداگانه مراتب قدرانی خود را از  بابت آنچه که حُسن اعتماد رئیس جمهور، نمایندگان مجلس شورای اسلامی و نهادهای صنفی کارگری و کارفرمایی نامید اعلام کرد.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در نامه خود خطاب به حجت‌الاسلام حسن روحانی، رئیس جمهور مراتب امتنان خود را از حِس اعتمادی نسبت به او شده، اعلام کرده است.

در قسمتی از نامه‌ای که از جانب وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی خطاب به نهادهای صنفی کارگری و کارفرمایی نوشته شده، آمده است: براین باورم توسعه نقش آفرینی تشکل‌های کارگری و کارفرمایی که نهادهای واسط مردم و دولت و اضلاع مثلث کار، تولید و توسعه هستند در تحقق رفاه طبقه مولد جامعه، بهبود زندگی آنها و استقرار عدالت اجتماعی موثر و سازنده است.

همچنین در نامه دیگری که خطاب به علی لاریجانی، رئیس مجلس شورای اسلامی نوشته شده، آمده است: رای اعتماد نمایندگان مجلس شورای اسلامی به مثابه‌ امانتی خطیر و مشروعیتی مضاعف حِس اعتماد به نفس بیشتری فراهم می‌آورد تا طی دولت دوازدهم بیش از پیش به ملت عزیز ایران و جامعه کار و تلاش خدمت کرده و در جهت اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تحت رهبری داهیانه مقام معظم رهبری تمامی مساعی خویش را به کاربرم.

12

مطالب مرتبط:

My title
تمامی حقوق مطالب وب سایت اختصاصی پایگاه خبری آتیه کار می باشد.

طراح سایت: سایت ستاپ Sitesetup