مرتضی شورجه مسئول قرارگاه صف به مناسبت شکست داعش پیام داد | پایگاه خبری آتیه کار

مرتضی شورجه مسئول قرارگاه صف به مناسبت شکست داعش پیام داد

مرتضی شورجه مسئول قرارگاه صف به مناسبت شکست داعش پیام داد

پیام تبریک مسول قرارگاه صف جانباز مرتضی شورجه به محضر مقام معظم رهبری به مناسبت پیروزی جبهه مقاومت بر داعش
مسول قرارگاه صف با صدور بیانیه ای، پیروزی جبهه حق بر باطل و شکست داعش و تکفیری ها را به محضر ولی امر مسلمین جهان تبریک گفت.

برادر مرتضی شورجه مسول قرارگاه صف، در بیانیه ، آمده است: این پایان پیروزمندانه، خاتمه فتنه ای بزرگ درجهان اسلام بود که از یک طرف چهره منوروانسانی اسلام را به جهانیان تیره وتار نشان می داد و از سوی دیگر، با جنایات بی سابقه، زخم هایی بزرگ بر پیکر جهان اسلام وارد می آورد.

متن بیانیه صادره بدین شرح است:
محضر مبارک رهبر عظیم الشأن انقلاب اسلامی و ولی امر مسلمی جهان
حضرت ایت الله العظمی امام خامنه ای زید عزه
باسلام و تحیت الهی

پیروزی جبهه حق بر باطل و شکست داعش و تکفیری ها را به محضر حضرتعالی تبریک عرض می کنم و تلاش ها و مجاهدات فرمانده دلاور نیروی قدس و یادگار گرانقدر و پرافتخار دفاع مقدس، برادر ارجمندم، سردار سرلشکر قاسم سلیمانی را صمیمانه ارج نهاده، این نصرت الهی را به همه سپاهیان، ارتشیان:
علی الخصوص دوست و برادر ارزشمندم :سردار سرلشکر دکتر محسن رضایی یادگار ارزشمند دوران دفاع مقدس وشهیدان که در طراحی‌ و تدوین عملیات وانتقال تجربه ‌ همیشه تاثیر گذار هستند.
حشدالشعبی,حرکه النجبا فرمانده غیور محور جنوب مجاهدشیخ فیصل میاعی دوست وبرادر عزیزمان افتخار آفرین عراق، یکایک رزمندگان جبهه مقاومت به ویژه دبیر کل نستوه و سرافراز حزب الله لبنان، برادر مجاهد، سید حسن نصرالله شادباش می گویم.

هرچند ممکن است عناصری پراکنده و ذلیل از داعش در نقاطی به اقداماتی مذبوحانه دست یازند، ولی عمر داعش به عنوان یک سازمان مستقر درنقطه ای ازبلاد اسلامی پایان یافت. این پایان پیروزمندانه، خاتمه فتنه ای بزرگ درجهان اسلام بود که از یک طرف چهره منور و انسانی اسلام را به جهانیان تیره و تار نشان می داد و از سوی دیگر، با جنایات بی سابقه، زخم هایی بزرگ بر پیکر جهان اسلام وارد می آورد.

فرماندهی حکیمانه و مدبرانه حضرتعالی چه ازطریق قرارگاه صفین و چه مستقیماً از طریق برادر شجاع و دلیر، سردار حاج قاسم سلیمانی، برگ زرین دیگری در تاریخ نبردهای انقلابی ما رقم زد. برخورد داهیانه حضرت آیت الله العظمی سیستانی دربسیج مردم عراق و صدور حکم تاریخی جهاد که یادآور مبارزات علمای عراق در استقلال این کشور و غلبه براستعمار پیر انگلیس بود، دیگر بار اوج هوشیاری و شجاعت مرجعیت اسلامی را به نمایش گذاشت.

اینجانب به عنوان یک بسیجی کوچک از این جبهه بزرگ، ضمن تبریک به محضر معظم له ، از خداوند قادر متعال ، سلامتی، طول عمر و دوام توفیقات آن قائد عظیم الشأن را طلب می کنم.

منبع : خبرطلایی

مطالب مرتبط:

My title
تمامی حقوق مطالب وب سایت اختصاصی پایگاه خبری آتیه کار می باشد.

طراح سایت: سایت ستاپ Sitesetup