معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی مطرح کرد | پایگاه خبری آتیه کار

معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی مطرح کرد

معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی مطرح کرد

معاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از ابلاغ ۲۵درصد تسهیلات توسعه اشتغال روستایی خبر داد و گفت معتقدیم که وام ایجاد اشتغال نمی کند.

به گزارش آتیه کار به نقل از مهر، عیسی منصوری روز شنبه در نشست ستاد اقتصاد مقاومتی که در استانداری کرمانشاه برگزار شد، گفت: تاکنون بیش از ۵ هزار طرح در سامانه کارا در سراسر کشور ثبت شده است.

وی افزود: تاکنون ۲۵درصد تسهیلات توسعه اشتغال پایدار روستایی و عشایری ابلاغ شده و ملاک ارزیابی آن میزان اشتغال ایجادی است.

منصوری اظهار داشت: با توجه به اینکه طیفی از وام ها با نرخ سود متفاوت داریم اما معتقدیم که وام ایجاد اشتغال نمی کند.

معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی افزود: در بحث پرداخت وام مقداری نظام بوروکراسی زمان خود را می طلبد.

وی با یادآوری اینکه تاکنون ۲۵درصد تسهیلات توسعه اشتغال پایدار روستایی و عشایری ابلاغ شده است و ملاک ارزیابی آن میزان اشتغال ایجادی است، گفت: حدود دو هفته قبل کار آموزش کارآفرینان را آغاز کردیم و استان کرمانشاه اولین استانی بود که به صورت ویدئوکنفرانس این کار صورت گرفت.

منصوری گفت: ما در سال جاری و سال آینده سه نوع تسهیلات بانکی را در سطح استان ها در اختیار داریم که ذیل سرفصل رونق، اشتغال فراگیر و اشتغال روستایی قابل پرداخت است.

کدخبرنگاری۱۸۰۱

۴۴۹-۱۷-۲۹b

مطالب مرتبط:

My title
تمامی حقوق مطالب وب سایت اختصاصی پایگاه خبری آتیه کار می باشد.

طراح سایت: سایت ستاپ Sitesetup