مهدی عبدی : درعجبم از استیضاح وزرایی که از فعالترین اعضای کابینه هستند | پایگاه خبری آتیه کار

مهدی عبدی : درعجبم از استیضاح وزرایی که از فعالترین اعضای کابینه هستند

مهدی عبدی : درعجبم از استیضاح وزرایی که از فعالترین اعضای کابینه هستند

در عجبم از استیضاح وزرایی که از فعالترین اعضای کابینه هستند ودر شرایط فعلی کشور به تجربه ،تخصص وپشتکار این عزیزان نیاز مبرم دارد.

خوشا به غیرت عده ای از نمایندگان که نمیدانم چرا کار اصلی خود در مجلس را رها کرده ودنبال یک سری مسائلی هستند تا برای خود یک کارنامه وعملکرد پوشالی تهیه نمایند . هرچند این اقدام نیز یکی از وظایف نمایندگان محترم است لکن اولویت اصلی کشور در حال حاضر مسائل دیگر و مهمتری هستند.

آیا ایام انتخابات نزدیک است ؟!یا با تحریک عده ای میخواهید ژست احساس وظیفه به خودبگیرید؟! نه به آن رای اعتمادهایی که به غیر ازیک نفر به همه کابینه دادید که جریان آن یک نفر هم خود معماها وداستانهایی دارد ونه به اینکه درصدد فروریختن پازل خود ساخته هستید! فقط یک سوال: چرا با افرادی که دراین مملکت کار میکنند کار دارید؟! تئورسین های این قضایا کیستند؟ ودنبال چه چیزی هستند ؟ عملکرد و وجدان کاری این سه وزیر محترم واقعا قابل ستایش است هرچند نقایص اندک نیز از اذهان به دور نیست واین طبیعت کار کردن است آن هم کارهای بزرگ. دوستان نماینده ،ریشه مشکل درجاهای دیگری است و چاره کار پاک کردن صورت مساله نمی باشد.

ربیعی فردی فعال و درد کشیده از جنس افراد متوسط و پایین جامعه است که به ساماندهی بیمه ها و طرح های بازنشستگی واصلاح روابط ، قوانبن داخلی وقراردادهای فیما بین کارگر وکارفرمادر عمل پرداخته و وجدان کاری وآینده نگری اش ستودنی است. آخوندی در گسترش ناوگان ها و خدمات ریلی ، هواپیمایی وراهها دست به کارهای بزرگی زد که در زمان خود با مخالفت ها وکارشکنی هایی نیز همراه بود اما ضعف ناوگان هوایی در حادثه ی سقط هواپیمایی آسمان در دنا موید لزوم عقد قرارداد خرید هواپیما بود.حجتی نیز با وجود بحران های آب و هوایی ومنطقه ای واستفاده با استفاده از دانش جوانان این مرزو بوم و توسعه روشهای مکانیزه وصرفه جویی درمنابع وحفظ دام وطیور از گزند بیماریهای جهانی واپیدمیولوژیک همچنان از فعالان این عرصه بشمار میرود. ضمن اینکه اقدامات این سه عزیز در تحقق کاراکترهای اقتصاد مقاومتی رهبر معظم انقلاب غیر قابل اغماض می باشد.پس نمایندگان بزرگوار بخاطر مردم این میهن ،کمک حال کشتی دولت باشید تا شتاب بیشتری بخود بگیردتا ان شاا.. از آلام اقشار جامعه کاسته شود.

مهدی عبدی فعال سیاسی وکارشناسی ارشد مدیریت دولتی
عضو دوره ی چهارم شورای اسلامی شهر سهرود (زنجان)

مطالب مرتبط:

My title
تمامی حقوق مطالب وب سایت اختصاصی پایگاه خبری آتیه کار می باشد.

طراح سایت: سایت ستاپ Sitesetup