نخستین جشنواره عکس و پوستر با محوریت پیشگیری از آسیب های اجتماعی | پایگاه خبری آتیه کار

نخستین جشنواره عکس و پوستر با محوریت پیشگیری از آسیب های اجتماعی

نخستین جشنواره عکس و پوستر با محوریت پیشگیری از آسیب های اجتماعی

معاون امور اجتماعی و فرهنگی منطقه ۱۴ از برگزاری جشنواره عکس و پوستر  قیچی با محوریت مسائل اجتماعی، روانشناختی و کاهش آسیب‌های اجتماعی برای اولین بار در دارالمومنین تهران خبر داد.

به گزارش آتیه کار ، محمدحسن ذیبخش معاون امور اجتماعی و فرهنگی با بیان اینکه موضوع پیشگیری از آسیب های اجتماعی کماکان یکی از دغدغه‌های اصلی مردم و مسئولین است، گفت: در راستای ایجاد حساسیت‌های اجتماعی و به منظور اعتلای فرهنگ شهروندان، نخستین جشنواره عکس و پوستر با عنوان” قیچی” در منطقه۱۴ برگزار می‌شود.

ذیبخش با اشاره به اینکه در حوزه پیشگیری از آسیب های اجتماعی نیازمند توسعه فرهنگ عمومی و مشارکت عمومی در کنار اقدامات اجرایی و پیشگیرانه هستیم، افزود: هدف از برگزاری این جشنواره این است که با استفاده از ابزار هنر و حضور هنرمندان و فعالان اجتماعی در اطلاع‌رسانی مفاهیم این موضوع بتوانیم،کاهش آسیبهای اجتماعی جامعه، نحوه تاثیرگذاری و آگاهی بخشی شهروندان را تقویت کنیم.

معاون امور اجتماعی و فرهنگی منطقه ۱۴پیشگیری از اعتیاد، طلاق، کودکان کار، آسیبهای روان شناختی ،تکدی گری، حاشینه نشینی، حجاب ،امر به معروف ، ایثار و شهادت را از جمله محورهای این جشنواره برشمرد و یادآور شد: این جشنواره با همکاری خانه شهریاران جوان منطقه برگزار می شود و علاقه‌مندان برای شرکت در این جشنواره تا ۱۶ بهمن ماه فرصت دارند نسبت به ارسال آثار خود از طریق نشانی اینترنتی   Javanane14@gmail.com اقدام کنند.
لازم به ذکر است کلیه آثار ارسالی باید با کیفیت بالا بوده و در ابعاد آ۳ باشد، همچنین آیین اختتامیه این جشنواره ۲۲ بهمن ماه می باشد و  به برگزیدگان جوایز نفیسی اهدا خواهد شد.

کدخبرنگاری۱۸۰۱

photo_2017-01-16_00-45-31

مطالب مرتبط:

My title
تمامی حقوق مطالب وب سایت اختصاصی پایگاه خبری آتیه کار می باشد.

طراح سایت: سایت ستاپ Sitesetup