نکات مهم برای دکوراسیون و چیدمان منزل در پاییز + عکس | پایگاه خبری آتیه کار

نکات مهم برای دکوراسیون و چیدمان منزل در پاییز + عکس

نکات مهم برای دکوراسیون و چیدمان منزل در پاییز + عکس

فصل پاییز را فصل رنگها می نامیم فصل زیبایی ، باران ، شعر ، احساس و … در این فصل نیز مشابه تمامی فصول سال چیدمان منزل با رنگهای خاص خود انجام می پذیرد . ما چند نکته از این چیدمان را برایتان می نویسیم.

فصل پاییز پر است میوه های جذاب و زیبا
انار یکی از میوه هایی است که هم تازه و خشک شده آن جلوه و زیبایی خاصی به محیط خانه شما میدهد. یک سبد بزرگ از انار حس سرزندگی را در محیط خانه شما فراهم میکند. شما میتوانید با خلاقیت خود از این میوه در جاهی مختلف منزل استفاده کنید.

استفاده از وسائلی که حس گرما القا میکند

سماور در فرهنگ ماه جایگاه ویژه ای دارد، اگر سماوری زیبا و حتی قدیمی دارید می توانید در جای مناسب از آن استفاده کنید و محیط گرم و صمیمی در منزل القا کنید، در فصل پاییز که سرما خانواده را زود دور هم جمع میکند چای داغ با ظروف قدیمی حس خوبی ایجاد میکند.

بررسی نور منزل

فصل پاییز به خاطر طبیعتش که ابری است و روزهای کوتاهتری دارد طبعا نور کمتری را به خانه ما وارد میکند. خب ماه نیز باید برای این اتفاق راهکاری پیدا کنیم تا بتوانیم جایگزین مناسبی پیدا کنیم.

یکی از راهکارها در زمان روز هست بدن به نور خورشید احتیاج دارد، فرصت را از دست ندهیم روزهایی که آفتاب در آسمان هست پرده ها را کنار بزنید و بگذارید نور خورشید با تمام قدرت به داخل منزل بیایید.

رنگها در خانه

از تمام هنر خود برای زنده نگه داشتن و طراوت منزل در فصل پاییز در منزل خود استفاده کنید پاییز جدا از زیبایی های که دارد اما حس سردی و تنهایی را با خود می اورد شما با استفاده از رنگهایی که انرژی خانه را متعادل نگه میدارد تعادل را برقرار کنید.

۲

 

۳

۴

۵

۶

۷

۸

۹

۱۰

۱۱

۱۲

۱۳

۱۴

۱۵

۱۶

۱۷

منبع : چیدمان

 

 

 

مطالب مرتبط:

My title
تمامی حقوق مطالب وب سایت اختصاصی پایگاه خبری آتیه کار می باشد.

طراح سایت: سایت ستاپ Sitesetup