نکات مهم در انتخاب و خرید پرده آشپزخانه | پایگاه خبری آتیه کار

نکات مهم در انتخاب و خرید پرده آشپزخانه

نکات مهم در انتخاب و خرید پرده آشپزخانه

آشپزخانه یکی از مهمترین نقاط در خانه است که اغلب مورد توجه ویزه خانمها است و سعی می کنند برای آشپزخانه بهترین دکوراسیون را انتخاب کنند. یکی از مهمترین قسمت های دکوراسیون آشپزخانه پرده آن است که در این مطلب برای شما عنوان کرده ایم که چگونه ی توانید برای آشپزخانه خود پرده انتخاب کنید.

نکات مهم در انتخاب و خرید پرده آشپزخانه
الف : انتخاب رنگ پرده برای آشپزخانه
انتخاب رنگ های گرم مانند قرمز، زرد و نارنجی را به شما توصیه می کنیم چرا که رنگهای گرم اشتها آور هستند. از رنگهای کمرنگ استفاده نکنید چون احساس ناخوشایندی ایجاد خواهد کرد.

ب : انتخاب جنس پرده برای آشپزخانه
چون در آشپزخانه پخت و پز انجام می گیرد در نتیجه پرده های آن مرتب نیاز دارند که شسته شوند و باید حتما جنس با کیفیتی باشد. پیشنهاد می کنیم که برای ایجاد نور طبیعی در آشپزخانه از جنس های توری و یا حریر استفاده کنید.

ج : مدل پرده آشپزخانه

آیا انتخاب پرده بالارونده خوب است؟
مطمئن باشید که پرده های بالا رونده با دوخت های مناسب دکوراسیون مدرن و کلاسیک نیز می توانند برای پنجره های آشپزخانه گزینه مناسبی باشند. این پرده ها فضای کمی اشغال می کنند و راحت تر جمع می شوند، همچنین قیمت آن ها نسبت به پرده های معمولی پایین تر است؛ بنابراین شما می توانید در آشپزخانه خود از پرده های بالا رونده استفاده کنید زیرا فضای کمی را اشغال می کند و به هنگام آشپزی خطر شعله ورشدن را به حد کمی می رساند.

د : دقت به طرح دار بودن پرده و دیوار
اگر پوشش دیوار ها طرح دارد، انتخاب پرده ساده مناسب تر خواهد بود و بالعکس اگر دیوار ها ساده و بدون طرح است، پرده طرح دار انتخاب مناسب تری است.

۵۰۰

مطالب مرتبط:

My title
تمامی حقوق مطالب وب سایت اختصاصی پایگاه خبری آتیه کار می باشد.

طراح سایت: سایت ستاپ Sitesetup