هایما S7 را بیشتر بشناسید + تصاویر | پایگاه خبری آتیه کار

هایما S7 را بیشتر بشناسید + تصاویر

هایما S7 را بیشتر بشناسید + تصاویر
شاسی بلند جدید هایما S7 مدتی است که در داخل کشور به تولید رسیده و در دو نوع دستی و اتوماتیک ارائه شده است.
به گزارش آتیه کار به نقل از خودرو کار ، خودرو جدید هایما S7  که در داخل ایران تولید آن آغاز شده است از جمله شاسی بلندهای زیر ۱۰۰ میلیون تومانی بازار است که در نوع اتوماتیک قیمتی بین ۷۹ میلیون تا ۸۴ میلیون تومان و در مدل دنده‌ای قیمتی بین ۷۲ میلیون تا ۷۶ میلیون تومان دارد.
این خودرو در ایران با پیشرانه حدود ۲ لیتری و منطبق با استاندارد یورو ۴ اروپا تولید می‌شود و از ترمز ABS مجهز به سيستم EBD  و سیستم کنترل کشش (TCS)بهره گرفته می‌گیرد.
این خودرو با حجم موتور ذکر شده و  ۱۶ سوپاپ می‌تواند حداکثر ۱۴۸ اسب بخار و ۱۸۰ نیوتن متر گشتاور را تولید کند و حداکثر سرعت ۱۶۵ کیلومتر برساعت را پشتیبانی می‌کند.
ابعاد هایما با طول ۴۴۹۸ میلی‌متر، عرض ۱۸۳۰ میلی متر، ارتفاع ۱۷۳۰ میلی متر به گونه‌ای طراحی شده که دارای فاصله دو محور ۲۶۱۹ میلی‌متر است و وزن آن بدون سرنشین ۱۵۱۰ کیلوگرم درنظر گرفته شده است.
از دیگر ویژگی های هایما S7 می توان به مصرف سوخت ۸٫۱ لیتری نمونه دنده‌ای این خودرو درسیکل ترکیبی اشاره کرد که در نمونه دنده‌ای به ۸٫۸ لیتر در هر ۱۰۰ کیلومتر افزایش پیدا می‌کند.
هایما  S7 دارای ۴ ایربگ راننده و سرنشینان جلو به همراه سیستم ضد سرقت است و همه امکانات به روز شده در خصوص آینه ها با قابلیت نمایش فاصله عقب تا مانع، کامپیوتر سفری، صندلی‌های عقب تاشو و سان‌روف برقی در آن دیده می‌شود.

کدخبرنگاری۱۸۰۱

مطالب مرتبط:

My title
تمامی حقوق مطالب وب سایت اختصاصی پایگاه خبری آتیه کار می باشد.

طراح سایت: سایت ستاپ Sitesetup