پایگاه خبری آتیه کار » هشدار فرماندار گناباد به مدیران کم تحرک

پایگاه خبری آتیه کار

اخبار کار اشتغال استخدام و فرهنگ کار

فرمانداری شهرستان گناباد

هشدار فرماندار گناباد به مدیران کم تحرک

فرماندار گناباد در جلسه شورای اداره شهرستان گناباد از عملکرد برخی مدیران شدیدا انتقاد کرد.
هشدار فرماندار گناباد به مدیران کم تحرک

فرماندار گناباد در جلسه شورای اداره شهرستان گناباد از عملکرد برخی مدیران شدیدا انتقاد کرد.

به گزارش بازار کار گناباد به نقل از  گناپا محمد علی نبی پور فرماندار شهرستان گناباد در جلسه شورای اداری تیر ماه گناباد که صبح امروز با حضور دکتر پوریوسف مدیرکل بهزیستی استان خراسان رضوی برگزار شد گفت: یکی از مشکلات اصلی جامعه که تهدید جدی محسوب می شود مشکلات اقتصادی است که دولت تدبیر و امید در این راستا تلاش جدی در کاهش تورم داشته است هر چند که رکود حاکم در بازار امروزه باعث مشکلات اقتصادی در جامعه شده است.

وی افزود: مهم ترین راهکارهای رفع مشکلات رکود بازار بحث صادرات می باشد که در دیپلماسی به آن توجه شده و استراژی دولت هم توسعه صادرات و جذب سرمایه خارجی بوده است.

نبی پور تاکید کرد: ما نمیتوانم فقط در داخل بحث خرید و فروش را انجام دهیم و از طرفی انتظار داشت باشیم با مشکلات اقتصادی مواجه نشویم، نیاز است در نظر گرفتن منافع ملی به بحث صادارت توجه ویژه ای داشته باشیم که دولت یازدهم و هم اکنون در دولت دوازهم به آن توجه شده است.

فرماندار شهرستان گناباد عنوان کرد: یک شرکت ایتالیایی برای نصب پنل های خورشیدی در شهرستان گناباد اقدامات خوبی صورت گرفته که جزئیات آن فعلا مطرح نمیشود.

محمدعلی نبی پور افزود: برخی از بانک ها همکاری لازم را در تسهیلات به تولید کنندگان همکاری لازم را نداشته اند که انتظار میرود برای توسعه و حمایت از تولید در این خصوص با فعالان عرصه تولید همکاری شود.

وی ادامه داد: در راستای اشتغال زایی افراد فارق التحصیلان در مقاطع مختلف در کارگاه ها مشغول به کار می شوند و با هزینه دولت در مدت ۶ ماه مشغول به گذراندن دوره کارورزی می شوند و در صورتیکه جذب آن کارگاه شوند خدمات ویژه ای برای مدیر کارگاه در نظر گرفته می شود.

نبی پور اظهار داشت: در هفته های اخیر ارباب رجوع ها با مراجعه به فرمانداری از پاسخگویی مدیران انتقاد داشته اند، مدیری با امکانات و توان هایی که در اختیارش قرار گرفته است نتواند مشکلات مردم را برطرف کند در انجام وظیفه خود کوتاهی می کند.

وی تاکید کرد: اگر مشخص شود که مدیری در رفع مشکلات مردم کوتاهی داشته است در جلسات شورای اداری نام آنها برده و به صورت قانونی با آنها برخورد می شود و هیچ چشم پوشی در این زمینه انجام نخواهد شد.

فرماندار گناباد تصریح کرد: توجه و احترام به ارباب رجوع بسیار مهم است که باید مدیران ادارات به آن توجه نمایند و خواهش میکنم به مدیران کم تحرک به خودتان تحرک بدهید.

وی ادامه داد: خیلی ادارات و مدیران ادارات در گزارش عملکرد خودشان حالت خماری دارند، خواهشمندیم در خصوص عملکرد خود اطلاع رسانی لازم را انجام دهید.

نبی پور در خصوص برنامه های در نظر گرفته شده برای ماه آینده گفت: در تاریخ ۳ مرداد ماه مراسم تجلیل از حجت الاسلام مدنی یکی از روحانیون بزرگ شهرستان با سخنرانی حجت الاسلام فرزانه برگزار می شود، همچنین در ۵ مرداد ماه علی لاریجانی رئیس مجلس جهت شرکت در مراسم سالگرد درگذشت علامه بهلول به گناباد سفر میکنند.

در پایان این جلسه از ریاست اداره تبلیعات اسلامی به خاطر فعالیت های جامعه روحانیت شهرستان در ایام ماه مبارک رمضان تقدیر و همچنین عنوان شد از عملکرد سال ۹۵ روسای ادارات برق، هواشناسی و کمیته امداد توسط ادارات کل آنها تقدیر شده است.

مطالب مرتبط:


یک دیدگاه بگذارید


عکس ها

فیلم ها