پایگاه خبری آتیه کار » غلامرضا علیخانی از برگزاری آزمون دوره آموزشی بوم خانه های گردشگری در شهرستان گناباد خبر داد

پایگاه خبری آتیه کار

اخبار کار اشتغال استخدام و فرهنگ کار

دوره آموزشی بوم خانه های گردشگری

غلامرضا علیخانی از برگزاری آزمون دوره آموزشی بوم خانه های گردشگری در شهرستان گناباد خبر داد

غلامرضا علیخانی از برگزاری آزمون دوره آموزشی بوم خانه های گردشگری در شهرستان گناباد خبر داد

رئیس مرکز اموزش فنی و حرفه ای شهرستان گناباد از برگزاری آزمون دوره آموزشی بوم خانه های گردشگری در شهرستان گناباد خبر داد.

به گزارش بازار کار گناباد به نقل از گناباد۲۰،غلامرضا علیخانی گفت: دومین مرحله از آزمون پایان دوره آموزش بوم خانه های گردشگری با حضور ۲۴ نفر از شرکت کنندگان در این مرکز برگزار شد .

وی گفت: در راستای تربیت نیروی انسانی ماهر در حوزه گردشگری دوره های آموزشی مختلفی با همکاری اداره میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری شهرستان گناباد پیش بینی شده است.

علیخانی افزود تا کنون ۸۰ نفر در دوره های آموزشی کارآفرینی در گردشگری و مدیر بوم خانه های گردشگری شرکت کرده اند و پیش بینی می شود در سال جاری نیز ۵۰ نفر تحت آموزش دوره های گردشگری قرار گیرند.

مسئول اقامتگاه های بومگردی اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان گناباد با بیان اینکه گناباد از شهرستان های پیشرو در زمینه بومگردی در سطح خراسان رضوی می باشد گفت: با توجه به افزایش حضور گردشگران در شهرستان گناباد و توسعه فعالیت های کسب و کار مبتنی بر گردشگری آموزش نیروی انسانی از اهمیت وِیژه ای برخوردار است.

ذوالفقاری خاطرنشان ساخت: تاکنون در شهرستان گناباد ۹ موافقت اولیه احداث اقامتگاه بومگردی صادر شده است که تعدادی افتتحاح و در حال خدمات رسانی است از این رو آموزش شاغلین در این بخش از اهمیت بالایی برخوردار است.

مطالب مرتبط:


یک دیدگاه بگذارید


عکس ها

فیلم ها