اخبار کار | آتیه کار » راه حل آسان شرکت های دانش بنیان برای افزایش سرمایه

اخبار کار | آتیه کار

اقتصاد ، فرهنگ ، کار ، اشتغال ، کارآفرینی و فرهنگ کار

شرکتهای دانش بنیان

راه حل آسان شرکت های دانش بنیان برای افزایش سرمایه

راه حل آسان شرکت های دانش بنیان برای افزایش سرمایه

یکی از شرکت های دانش بنیان موفق به تولید استارت آپی در حوزه تدوین مسائل مالی به عموم جامعه شده است این استارت آپ به مردم یاد می دهد که چگونه دخل و خرج خود را مدیریت کنند.

مدیر این شرکت دانش بنیان در خصوص این استارت آپ، عنوان کرد: تمام مواردی که زیرشاخه مدیریت مالی باشد در جریان این نرم افزار و استارت آپ قرار گرفته است و این نرم افزار مبانی اقتصادی و مالی را در یک چارچوب برای عموم جامعه توضیح می دهد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان وی درباره هدف این استارت آپ، گفت: هدف استارت آپ این است که زندگی مالی مردم را علمی تر و کاربردی تر کند تا بتوانند کارهای روزمره و هدف گذاری های مالی خود را به راحتی انجام دهند.

مدیر این شرکت دانش بنیان با بیان اینکه این نرم افزار چند بخشی است، تصریح کرد: بخشی از این استارت آپ در خصوص معرفی مقالات حوزه اقتصادی اعم از بورس، ارز، طلا و سکه و به طور کلی تمام مباحث مربوط به حوزه مالی است و ما این مقالات را به صورت خیلی ساده بازنویسی می کنیم که همین موضوع سبب افزایش آگاهی مردم و کاربران می شود.

ماشین حساب های نوینی که به کمک سرمایه شما می آید

وی ادامه داد: بخش دیگری از این استارت آپ، ماشین حساب هایی است که به کاربران این نرم افزار کمک های بسیاری را می کند برای مثال اگر شخصی بخواهد وامی دریافت کند به کمک این ماشین حساب می تواند ارزیابی داشته باشد که چه مقدار از مبلغ وام را می تواند بازپرداخت کند همچنین به کاربر پیشنهاد می کنیم که چه وامی برای او مناسب تر است.

مدیر این شرکت دانش بنیان با اشاره به اینکه چندین ماشین حساب دیگر هم در این استارت آپ وجود دارد، گفت: یکی دیگر از ماشین حساب های این استارت آپ محاسبه عیدی کارمندان است، همچنین اگر کسی به دنبال دریافت وام مسکن باشد به کمک این ماشین حساب می تواند متوجه شود که این وام را چگونه باید دریافت کند.

وی با اشاره به اینکه به دنبال توسعه این استارت آپ هستیم، اظهار کرد: به دنبال این هستیم که در بحث سرمایه گذاری افراد، جهیزیه و سرمایه گذاری بازنشسته ها ورود پیدا کنیم تا به آنها بگوییم که با توجه به سرمایه ای که دارند راه حل های مناسب جهت سرمایه گذاری چیست.

مدیر این شرکت دانش بنیان با بیان اینکه به دنبال همکاری با سازمان های مختلف مالی هستیم، گفت: برای اینکه افراد را با راه حل های استارت آپی آشنا کنیم، با شرکت های بیمه و بانک مذاکراتی را داشته ایم.

مطالب مرتبط:


یک دیدگاه بگذارید


عکس ها

فیلم ها