پایگاه خبری آتیه کار » مجموعه فرهنگی سرچشمه میزبان جمع خوانی قرآن کریم

پایگاه خبری آتیه کار

اخبار کار اشتغال استخدام و فرهنگ کار

مجموعه فرهنگی سرچشمه

مجموعه فرهنگی سرچشمه میزبان جمع خوانی قرآن کریم

مجموعه فرهنگی سرچشمه میزبان جمع خوانی قرآن کریم

همزمان با فرارسیدن ماه مبارک رمضان محفل جز خوانی و انس با قرآن کریم با حضور قاریان و علاقه مندان به کلام وحی در یادمان شهدای هفتم تیر مجموعه فرهنگی سرچشمه برگزار می گردد.

به گزارش آتیه کار به نقل از  روابط عمومی مجموعه فرهنگی سرچشمه، در این روزها که عطر یاد خدا بیش از هر زمان در کوی و برزن پیچیده و روزه داران سعی می کنند از لحظه لحظه این ماه بهره برده تا در پایان ماه با کوله باری سرشار از عبادت احساس خوبی داشته باشند، ظهر های ماه ضیافت الهی بهانه ای شد تا قاریان، مرتلان و علاقه مندان به کلام وحی در فضایی آکنده از عطر و معنویت قرآن به میزبانی مجموعه فرهنگی سرچشمه آیاتی از کلام‌الله مجید را تلاوت و به مدح و ثنای پروردگار بپردازند.
در برگزاری این محفل نورانی و با شکوه از ظرفیت‌های مرتلان و قاریان برجسته کشوری استفاده شده است که مورد استقبال گرم جوانان ، نوجوانان و شهروندان قرار گرفت.
گفتنی است، مراسم جزخوانی قرآن کریم بعد از اقامه نماز ظهر و عصر در مجموعه فرهنگی سرچشمه واقع در میدان بهارستان، نرسیده به چهارراه سرچشمه، انتهای کوچه شهید صیرفی‌پور برگزار می شود و ورود برای عموم علاقه‌مندان آزاد است.

کدخبرنگاری۱۸۰۱

مطالب مرتبط:


یک دیدگاه بگذارید


عکس ها

فیلم ها