اخبار کار | آتیه کار » افزایش ماندگاری گردشگران در چهارمحال و بختیاری، کاهش نرخ بیکاری را در پی دارد

اخبار کار | آتیه کار

اقتصاد ، فرهنگ ، کار ، اشتغال ، کارآفرینی و فرهنگ کار

گردشگری

افزایش ماندگاری گردشگران در چهارمحال و بختیاری، کاهش نرخ بیکاری را در پی دارد

افزایش ماندگاری گردشگران در چهارمحال و بختیاری، کاهش نرخ بیکاری را در پی دارد

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: افزایش ماندگاری گردشگران موجب افزایش اشتغال، کاهش نرخ بیکاری، رونق اقتصادی و رشد شاخص‌های توسعه ای در نقاط مختلف استان است.

مجید نظری در بازدید از اماکن گردشگری و تاریخی، مراکز خدماتی و اقامتی شهرکرد، اظهار کرد: تمام تلاش‌ها برای خومات رسانی به مسافران و گردشگران داخلی و خارجی ورودی به استان با هدف فراهم کردن زمینه افزایش ماندگاری آنان در استان، انجام می‌شود.

وی افزایش ماندگاری مسافران گردشگران را موجب افزایش اشتغال، کاهش نرخ بیکاری، رونق اقتصادی و رشد شاخص‌های توسعه ای در نقاط مختلف استان دانست و افزود: زیرساخت لازم به منظور خدمات رسانی به گردشگران داخلی و خارجیورودی به چهارمحال بختیاری  فراهم است.

نظری تصریح کرد: مراکز اقامتی اعم از مسافرخانه‌ها و خانه‌های مسافر، هتل‌ها و هتل آپارتمان‌ها با ظرفیت مطلوب در حال ارائه خدمات به گردشگران داخلی و خارجی ورودی به این استان هستند.

قائم مقام ستاد خدمات سفر استان خاطرنشان کرد: مشکلی در تامین نیازهای گردشگران داخلی و خارجی ورودی به استان نیست.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار استان و مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان از نانوایی‌ها، بوستان‌ها، پایانه مسافربری آزادی، هتل‌ها، خانه معلم در شهرکرد بازدید سرزده داشتند و بر روند خدمات رسانی و گردشگری نظارت کردند.

خبرنگاری۱۸۰۱

 

مطالب مرتبط:


یک دیدگاه بگذارید


عکس ها

فیلم ها