پایگاه خبری آتیه کار » تجلیل از 22 منتخب بخش صنعت ومعدن در یزد

پایگاه خبری آتیه کار

اخبار کار اشتغال استخدام و فرهنگ کار

برگزيدگان نمونه کشوري، پيشکسوتان

تجلیل از ۲۲ منتخب بخش صنعت ومعدن در یزد

تجلیل از ۲۲ منتخب بخش صنعت ومعدن در یزد

دراين مراسم از ۲۲ برگزيده نمونه کشوري، پيشکسوتان عرصه صنعت و معدن، کارآفرين نمونه، صادرکننده نمونه، واحد نمونه دانش بنيان و مکتشف نمونه بخش معدن تجليل شد.

رئيس خانه صنعت، معدن و تجارت استان در اين مراسم  بااشاره به اينکه خانه صنعت ، معدن و تجارت  يک تشکل خصوصي متشکل از  صنعتگران و معدنکاران استان هست گفت: رسالت اصلي اين خانه دفاع  از منافع توليد کنندگان، صنعتگران و معدنکاران و همچنين رفع  موانع و مشکلات  پيش روي انها است.
کلانتر با اشاره به  اينکه خانه صنعت، معدن و تجارت استان شامل ۱۵ انجمن تخصصي در زمينه هاي  نساجي، فولاد، کاشي و سراميک،موادغذايي، شيميايي و سيم و کابل  است گفت: اين ۱۵ انجمن از خبرگان صنعت استان تشکيل شده است.
وي افزود: با توجه به شعار سال حمايت از کالاي ايراني يک فراخوان داده شده و کليه محصولات استان را رصد کرديم که تقريبا ۸۰۰ محصول داريم که در يک کتابي در حال تدوين است.
کلانتر از راه اندازي  يک کمپين بزرگ  با شعار فکرتو عوض کن ، کالاي ايراني بخر خبر داد و از مردم خواست به توليد کنندگان استان اعتماد کنند.
معاون وزير صنعت، معدن و تجارت نیز  در اين مراسم با  اشاره به  اينکه  يکي از ملزومات شرايط کنوني  آزادي بيشتر اقتصادي به بنگاههاي توليدي در تجارت خارجي است افزود: اين مهم باعث مي شود تا بنگاههاي اقتصاي بتوانند  در جهت نيازهاي خود و حضور در بازارهاي جهاني حرکت کنند.
خسرو تاج افزود: بر اين اساس در ستاد اقتصادي دولت مصوب شد تا فعالين اقتصادي از محل ارزهاي صادراتي و توافق با صادرکنندگان نيازهاي خود را تامين کنند.
استاندار هم در اين نشست با تاکيد بر اينکه  همه بايد بسيج شويم  تا بخش صنعت، معدن و کار آفريني  استان را حمايت کنيم افزود: دولت در تلاش است تا رونق اقتصادي را به کشور باز گرداند.
زماني قمي گفت :ما عزم  خود را جزم کرديم تا برنامه بدخواهان کشور و نظام جمهوري اسلامي ايران را به هم بزنيم.
بيان ديدگاهها و نقطه نظرات صنعتگران در خصوص مسائل اقتصادي کشور و حمايت بيشتر از بنگاههاي توليدي و صنعتي و جلوگيري از هر گونه سوء استفاده از فرصت طلبان اقتصادي از جمله برنامه های جنبی این مراسم اعلام شد .
منبع خبرگزاری صدا وسیما
کدخبرنگاری۱۸۰۱
مطالب مرتبط:


یک دیدگاه بگذارید


عکس ها

فیلم ها