اخبار کار | آتیه کار » کم‌نظیرترین روش پرداخت پاداش به کارمندان

اخبار کار | آتیه کار

اقتصاد ، فرهنگ ، کار ، کارآفرینی و فرهنگ کار

پاداش کارکنان

کم‌نظیرترین روش پرداخت پاداش به کارمندان

کم‌نظیرترین روش پرداخت پاداش به کارمندان

بزرگ‌ترین شرکت فروشنده دامنه‌های اینترنتی Godaddy کم‌نظیرترین روش پرداخت پاداش به کارمندان خود را ابداع کرده است.مطابق تصویر فوق، کارمندانی که قرار است مورد تشویق قرار گیرند، در یک محفظه شیشه‌ای با چارچوب فلزی محکم قرارگرفته و زیر پایشان فن پرقدرتی به مدت ۱۵ ثانیه روشن می‌شود.

مطابق تصویر فوق، کارمندانی که قرار است مورد تشویق قرار گیرند، در یک محفظه شیشه‌ای با چارچوب فلزی محکم قرارگرفته و زیر پایشان فن پرقدرتی به مدت ۱۵ ثانیه روشن می‌شود.آن‌ها می‌توانند در مدت ۱۵ ثانیه هرچقدر که می‌توانند دلارهای موجود در محفظه را بردارند. پس از ۱۵ ثانیه این توربین خاموش شده و کارمند تشویق شده پول‌های جمع کرده را با خود می‌برد.

معمولاً کارمندان فروش که داخل این محفظه قرار می‌گیرند ۶۰۰ الی ۷۰۰ دلار نصیبشان می‌شود.

«بلیک ایروینگ» مدیر اجرایی «گو-د-دی» است (در سال ۲۰۱۳ با کندن از یاهو به این کمپانی پیوست) که توانسته با روش‌های ابداعی، کارمندان فروش خود را به کار بیشتر ترغیب کند و ۳۵۰۰ کارمند فروش را با عشق و علاقه فراوان تشویق به کار بیشتر کند.

در برخی مواقع کارمند موفق می‌تواند شام را در کنار مدیر اجرایی بخورد و باهم گپ بزنند. ایروینگ می‌گوید این‌ها کلید موفقیت مداوم «گو-د-دی» در آینده است.
به گفته ایروینگ اگر یک تماس از سوی مشتری حتی یک روز هم طول بکشد، کارمندان باکمال خونسردی جواب وی را می‌دهند و مشتری باکمال میل و پس از رضایت کامل گوشی را قطع می‌کند.

گفتنی است کمپانی «گو-د-دی» (تأسیس در سال ۱۹۹۷) با درآمد سالانه ۱٫۳۸ میلیارد دلار بزرگ‌ترین فروشنده دامنه‌های اینترنتی جهان است که آیکان به آن نمره عالی را درزمینهٔ خریدوفروش دامنه اینترنتی داده است. ۱۸ سال از عمر این کمپانی می‌گذرد و در این مدت ۶۰ میلیون از دامنه‌های اینترنتی از مجموع ۲۹۴ میلیون دامنه اینترنتی توسط «گو-د-دی» به ثبت رسیده است.

مطالب مرتبط:


یک دیدگاه بگذارید


Your SEO optimized title page contents

عکس ها

فیلم ها