اخبار کار | آتیه کار » آغاز به کار مجمع خیرین اشتغال و کارآفرین استان تهران

اخبار کار | آتیه کار

اقتصاد ، فرهنگ ، کار ، کارآفرینی و فرهنگ کار

اشتغال و کارآفرین

آغاز به کار مجمع خیرین اشتغال و کارآفرین استان تهران

آغاز به کار مجمع خیرین اشتغال و کارآفرین استان تهران

مجمع خیرین اشتغال و کارآفرین استان تهران با انتخاب اعضای هیات مدیره با هدف بررسی و احصا ظرفیت های اشتغال فراگیر و ارائه تسهیلات به کار آفرینان آغاز به کار کرد.
به گزارش پایگاه خبری سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران، نعمت الله ترکی اظهار داشت: تشکیل مجمع خیرین اشتغال و کار آفرینی در این استان ضروری بود که با تلاش همکاران محقق شد.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران نرخ اشتغال بخش خدمات در استان تهران را ۶۵ درصد بیان کرد و تصریح کرد این نرخ در بخش صنعت و معدن ۳۰ درصد و بخش کشاورزی پنج درصد است.

وی یادآور شد: هم اکنون سهم بیشتر اشتغال تهران در بخش خدمات موجب مهاجرت بیکاران سایر استان ها به سمت این استان شده است.
ترکی اظهار داشت: تهران ۶۵۰ هزار واحد صنفی و پنج هزار واحد صنعتی دارد که همان ۳۰ درصد اشتغال در این بخش را شامل می شود.

وی با بیان اینکه در تهران فرصت های بسیاری برای اشتغال وجود دارد، گفت: لازمه بهره گیری از این فرصت ها نیاز به همت افراد جویای کار و حمایت دولت دارد.
اعضای هیات مدیره مجمع خیرین اشتغال و کارآفرین کشور در جلسه ای با حضور تعدادی از نخبگان و کارآفرینان پایتخت به ریاست نعمت الله ترکی رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران با هدف ایجاد مجمع خیرین اشتغال و کارآفرین استان تهران تشکیل جلسه دادند.

در این جلسه نعمت الله ترکی، علی عشاقی، محمدرضا هاشم زاده، سید مهدی نوربخش، مجید سیاری، غلامحسین سقایی، سید علی نوابی، رحیم بهمنی جلیلیان زنگنه، فرشته محمودی، نرگس خبازها و ابولفضل محمدی قدیم به عنوان اعضای هیات مدیره و هیات موسس انتخاب شدند و مسئولیت بازرسی به عهده علیرضا جهانگرد و مهدی افراسیابی گذاشته شد.

ایرنا

مطالب مرتبط:


یک دیدگاه بگذارید


Your SEO optimized title page contents

عکس ها

فیلم ها