اخبار کار | آتیه کار » با حامیان اصلاح فرهنگ کار در نمایشگاه مطبوعات سالهای گذشته 2

اخبار کار | آتیه کار

اقتصاد ، فرهنگ ، کار ، اشتغال ، کارآفرینی و فرهنگ کار

نمایشگاه مطبوعات

با حامیان اصلاح فرهنگ کار در نمایشگاه مطبوعات سالهای گذشته ۲

با حامیان اصلاح فرهنگ کار در نمایشگاه مطبوعات سالهای گذشته ۲

دیدن جامعه مطبوعاتی کشور با اندیشه ها و افکار متفاوت ، ملاقات نویسندگان ، خبرنگاران ، عکاسان ، پژوهشگران ، اساتید و دانشجویان رشته مطبوعات ؛ همچنین مردم آگاه و حامی قلم و رسانه نشان از اقتدار سیاسی کشور می باشد.

مشاهده صدها غرفه مطبوعاتی و پایگاه خبری از سراسر ایران با اندیشه های متفاوت ، همانند خانواده ای بزرگ زیر یک سقف ، زیبا ، غرورآفرین و تامل برانگیز است

به یاد دارم سالهای اول کار مطبوعاتی مان به دلیل حمایت دولت از بخش خصوصی توانستیم در نمایشگاه مطبوعات حضور پیدا کنیم . هنوز دو سه ماه از دریافت مجوز پایگاه خبری آتیه کار نمی گذشت . تصمیم گرفتیم در نمایشگاه شرکت کنیم و بتوانیم همکاران مطبوعاتی را ملاقات نموده و از تجربیات خبری شان استفاده کنیم

باعث افتخار پرسنل آتیه کار بود که برای جامعه کار و احیا فرهنگ کار قدم کوچکی بردارند و قصد داشتند در راستای حمایت از صنعت و تولید ایرانی ، نیروی کار و مسائل موجود در فرهنگ کار کشور ، نویسندگان و صاحبنظران را گرد هم آورند . انتظار داشتیم مدیران کشوری و لشکری از خانواده خبری آتیه کار حمایت نمایند.

در ایام برگزاری نمایشگاه با اینکه در کار مطبوعاتی سابقه زیادی نداشتیم و می دانستیم بسیاری از مسئولین حتی نام پایگاه خبری ما را ندیده و نشنیده بودند .

اما به مسئولانی که از روبروی غرفه مان رد می شد دعوت می کردیم که به احترام فرهنگ کار و جامعه کارگری کشور در غرفه ما حضور بهم رسانند و به رسم یادبود در دفتر مراسماتمان مطلبی بنویسند، سخنی یا پیشنهادی را مطرح نمایند . به پاس حرمت کار ، جامعه کار و فرهنگ کار با روی گشاده و افتخار به غرفه ما می آمدند و همراهی مان می کردند

درسی که میهمانان ما در نمایشگاه مطبوعات به پرسنل آتیه کار دادند این بود که : به تمامی نظرات از هر طیف فکری احترام بگذاریم و در سایه ادب و احترام متقابل همراه با اندیشه های متفاوت به ایران و ایرانی خدمت کنیم.

از آن روزهای خوب به یادگار عکسهایی داریم که یادآور حامیان کشوری ، لشکری ، هنری ، خادمان و حامیان اصلاح فرهنگ کار و اشتغال کشور هستند.

با تشکر از همراهی صمیمانه تان با خدمتگزاران و پژوهشگران اصلاح فرهنگ کار و اشتغال کشور

مطالب مرتبط:


یک دیدگاه بگذارید


عکس ها

فیلم ها