اخبار کار | آتیه کار » تاریخچه گروه الیت ( ژن برتر) و روش کار آنها برای به تسخیر درآوردن کشورها

اخبار کار | آتیه کار

اقتصاد ، فرهنگ ، کار ، اشتغال ، کارآفرینی و فرهنگ کار

آنچه باید بدانیم

تاریخچه گروه الیت ( ژن برتر) و روش کار آنها برای به تسخیر درآوردن کشورها

ذهن ( ضمیر ناخودآگاه، ایگو، نفس ) مانع اصلی رسیدن بشر به آگاهی/حقیقت است .موفقیت گروه ژن برتر در استفاده از تئوری توطئه‌ برای پیشبرد اهدافش مدیون خصوصیات ذهن بشر هست. علم نئوروکاگنیتیو ساینس (مجموعه ای از علوم روانشناسی، ادراک شناسی و مغز و اعصاب) ثابت کرده که ذهن انسان بر تفکراتش، درکش، شک کردنش، قضاوتهایش و باورهایش تاثیر مستقیم دارد و مانع اصلی رسیدن بشر به آگاهی/حقیقت است. این یک واقعیت علمی و اثبات شده هست
تاریخچه گروه الیت ( ژن برتر) و روش کار آنها برای به تسخیر درآوردن کشورها

در این مقاله به گشودن برگی از دفتر تاریخ می پردازیم . سالهای ۱۶۹۲ و ۱۹۱۳ تا عصر حاضر و با روشهای گروه ژن برتر یا الیت برای تسخیر بریتانیا و آمریکا آشنا می شویم.

در جستجوی مقالات روز اقتصادی با صفحه استاد دکتر بهنام محمودزادگان پژوهشگر علوم فیزیک کوانتوم و هموطن ایرانی مقیم کشور آمریکا در لینکدین آشنا شدیم. مقالات علمی ایشان در زمینه فیزیک کوانتوم و تحلیل های تامل برانگیزشان مبنی بر وقایع روز اقتصاد جهان مورد توجه صاحبنظران و پژوهشگران قرار گرفته است .

در اینجا از مکتب این استاد بزرگوار و نوشته هایشان مطلب ذیل را انتخاب منتشر نمودیم . امید است مورد توجه مسئولین، صاحب نظران و پژوهشگران علوم اقتصاد قرارگیرد

هدف از این سری پست، ارائه مستندات موثق جهت معرفى یک گروه “ژن برتر” است که با علم به نقش منفی ذهن بشر، عدم رغبت اکثر افراد به تحقیق و علاقه وافر بشر به قضاوت قبل از تحقیق، توانسته اند با استفاده از واژه خودساخته “تئوری توطئه”، حقایق کلیدی را بر عامه بشر بپوشانند و بدین طریق هم به لحاظ سیاسی بر حکومتهای جهان مسلط شده اند، هم چرخه پول-اقتصاد جهان را بدست دارند و هم در عرصه های علم و تکنولوژی، پزشکی و دارو، تولید انرژی.. و دیگر عرصه ها به انحصارگرایی مشغولند.

The Elite گروه ژن برتر(الیت)

در یک سری پست مجزا (شدیدترین بحران مالی جهانی) سناریوی گروه ژن برتر (الیت) برای اجرای فاز آخر نقشه خود یعنی ایجاد بحران مالی-نظامی جهانی، تسلط کامل بر جهان و استقرار “نظم نوین جهانی” بعد از خروج انگلیس از اتحادیه اروپا رو به بحث‌ گذاشتیم.

تحلیلگر آمریکایی، جیمز ریکاردز، در کتابش این نقشه الیت رو افشا کرد.موفقیت گروه ژن برتر در استفاده از تئوری توطئه‌ برای پیشبرد اهدافش مدیون خصوصیات ذهن بشر هست.علم نئوروکاگنیتیو ساینس(مجموعه ای از علوم روانشناسی، ادراک شناسی و مغز و اعصاب) ثابت کرده که ذهن انسان بر تفکراتش، درکش، شک کردنش، قضاوتهایش و باورهایش تاثیر مستقیم دارد و مانع اصلی رسیدن بشر به آگاهی/حقیقت است. این یک واقعیت علمی و اثبات شده هست

سابقه الیت

سابقه الیت برمیگرده به سال ۱۶۹۲ و تاسیس یک بانک خصوصی بنام بانک انگلیس که برای اولین بار ۲ چیز رو وارد چرخه بانکی دنیا کردند:

۱- پول کاغذی یا اسکناس

۲- بهره پول به نام مالیات استفاده از پول کاغذی

برای توضیح بیشتر از سال ۱۶۹۲ بپریم به ۱۹۱۳ یعنی تاریخ تاسیس فدرال رزرو.

اینها کاندیداتوری ریاست جمهوری وودرو ویلسون رو حمایت مالی کردند و او قول داد لایحه تاسیس فدرال رزرو رو تایید کند.

البته اول با ایجاد شدیدترین بحران مالی تاریخ امریکا(۱۹۰۸تا۱۹۱۲)زمینه را فراهم کرده بودند. ویلسون تمام اختیارات وزارت دارایی و خزانه داری (حق چاپ اسکناس، تعیین نرخ بهره بانکی، کنترل حجم نقدینگی…) را یکجا به فدرال رزرو تفویض کرد!

 تمام این جزییات به همراه لیست اعضاء اصلی گروه ژن برتر در آمریکا و مستندات تاریخی رو پروفسور ادوارد جی گریفین در کتابش  The Creature from Jekyll Island By: G. Edward Griffin ثبت کرده است .

چکیده مطالب ایشون در قالب یک کلیپ یوتیوب: https://youtu.be/lu_VqX6J93k

گروه ژن برتر از طریق سیاست گذاری پولی، دولت امریکا رو وادار به استقراض مدام از فدرال رزرو کردن و سطح این استقراض امروز حدود ۲۱/۸ تریلیون دلار هست با بهره ماهانه حدود ۵۳ میلیارد دلار .

دو نفر سعی کردند جلوی این گروه بایستند و هر دو به طرز مشکوکی به قتل رسیدند

دیدیم که از سال ۱۹۱۳، دولت امریکا از فدرال رزرو (مجموعه ۱۲ بانک خصوصی الیت در امریکا) استقراض میکرد. در ۴ ژوئن ۱۹۶۳، محبوب ترین رییس جمهور تاریخ امریکا (جان اف کندی) حکم ریاست جمهوری ش۱۱۱۱۰ رو امضاء کرد و طی آن تمام اختیارات مالی را از فدرال رزرو گرفت و به وزارت دارایی/خزانه داری امریکا تفویض کرد. دقیقا ۵ ماه بعد در تاریخ ۲۲ نوامبر ۱۹۶۳ در دالاس، کندی به قتل رسید.

نکته قابل توجه اینست که : او قبل از ترور، در یک سخنرانی عمومی، گفت (ثانیه ۳۳ تا آخر کلیپ-حدود ۲دقیقه) : ” … بدانید، یک تشکیلات سازمان دهی شده مخوف و پنهانی در امریکا قدرت را بدست گرفته و با پنهانکاری، در عرصه های مختلف قدرت در سایه شده.” او حتی عرصه ها را تک تک و به ترتیب زیر نام برد:

۱- Military نظامی

۲- Political سیاسی

۳- Scientific علمی

۴- Diplomatic دیپلماتیک

۵- Intelligence امنیتی

۶- Economic اقتصادی

“و من به پشتوانه حمایت شما جلوی آنها می ایستم.” آیا سخنان کندی سند کافی نیست؟

اما خیلی از مردم آمریکا و جهان می گویند اینها تئوری توطئه هستند و الیت به همین دلیل ( ذهنیت مردم ) میتوانند هر محقق مستقل و خواهان حقیقت رو با همین تهمت منزوی کنند.

کلیپ سخنان کندی (حدود ۲ دقیقه) https://youtu.be/iU1EJDdj4iM

نکته جالب زودباورى مردم است.

در دهه۱۹۶۰میلادی، الیت د‌ر ۳ ترورسیاسی از همین واژه تئوری توطئه برای منزوی ساختن هر ندای حقیقت طلب استفاده کرد:

جان اف کندی(۱۹۶۳)

مالکولم ایکس(۱۹۶۵)

مارتین لوترکینگ(۱۹۶۸)

مثالی دیگر از سوءاستفاده الیت از واژه تئوری توطئه:

بین سالهای ۱۹۶۰ و ۲۰۱۳، محققین بسیاری خبر دادند که سازمان امنیت ملی امریکا(ان اس اِ)در داخل و خارج امریکا به شنود مکالمات فعالین سیاسی-اجتماعی، سیاستمداران… مشغول است:

NSA = National Security Agency

سازمان امنیت ملی امریکا

کتابهای زیادی در این مورد نوشته شد و فیلمهای زیادی نیز ساخته شد، از جمله فیلم مشهور “دشمن حکومت” با بازیگری ویل اسمیت و جین هکمن

فیلم “دشمن حکومت” با بازیگری ویل اسمیت و جین هکمن یکی از قویترین فیلمها در زمینه افشای شنود فعالان مستقل سیاسی، اجتماعی و اقتصادی توسط الیت و به تصویر کشیدن برنامه های آنها از دهه ۱۹۶۰ بود.

Enemy of the State -1998

Will Smith

Gene Hackman

ولی گروه الیت همه افشاگریها رو تئوری توطئه مینامید. بالاخره (۲۰۱۳ ) ، رابرت اسنودن (کارمند سیا و مسئول ارشد واحد برنامه نویسی امنیتی در ان اس اِ) با دردست داشتن اطلاعات کافی برای محکوم کردن الیت به هنگ کنگ گریخت و از طریق مصاحبه رسمی تلویزیونی با موسسه مطبوعاتی گاردین انگلیس تمام اطلاعات را علنی ساخت. نیز، جولیان آسانژ (موسس ویکی لیکس) نیز مستقل از اسنودن، همان حقایق را فاش ساخت. دست گروه الیت دیگه رو شد.

لینک مصاحبه رسمی اسنودن با گاردین:

https://www.theguardian.com/world/video/2013/jun/09/nsa-whistleblower-edward-snowden-interview-video

به قدرت رسیدن الیت در انگلیس

منبع: کتاب مستندی که تصویرش در ذیل پست ارائه شده و بصورت رایگان، در قالب پی دی‌اف آنلاین موجود هست و توسط یک موسسه تحقیقاتی امریکایی چاپ شده:

Redemption Manual

Edition 4.5 (2008)

ISBN: 978-0-9792397-0-0

Editor: Robert Kelly

Publisher: The American Bulletin

بین سالهای ۱۴۰۰ و ۱۶۹۴، صرافهای یهودی ملقب به لومباردها مرتب پول (سکه های طلا و نقره) به پادشاهان انگلیس (ادوارد، چارلز اول، چارلز دوم، ویلیام اول) قرض میدادن تا “بریتانیای کبیر” بتونه به کشورگشایی ادامه بده. کم کم قرض دولت به این بانکدارها به بیش از یک میلیون پوند رسید و به دولت فشار آوردن که به اونها مجوز تاسیس یک بانک خصوصی بده تا برای اولین بار اسکناس چاپ کنند، به دولت قرض بدن تا دولت بتونه هزینه کشورگشایی ها رو بده. امپراطوری “بریتانیای کبیر” طلا و نقره کافی در خزانه نداشت که هزینه کشورگشایی و مستعمرات رو تامین کند. لذا، پادشاه وقت ( ویلیام اول ) استقراض از لومباردها و پرداخت بهره به بانکدارها را قبول کرد. واژه یوزِری ( ربا ) یا بهره بانکی وارد فرهنگ پولی-مالی انگلیس شد:

usury بانکی که تاسیس شد رو بانک انگلیس نامیدند و مقرر شد که اداره اون، ازجمله انتخاب مدیریت و کلیه امور اجرایی، در تسلط‌ بانک باشه: Bank of England اکثر افراد فکر میکنن این یک بانک مرکزی دولتی هست و کنترل اون در اختیار دولت هست

 Bank of England City of London Corporation نیز، پروسه تاسیس فدرال رزرو که از سال ۱۷۹۲ با تاسیس بانک خصوصی الیت آغاز شد و این بانک در دسامبر ۱۹۱۳ تحت مجوز انحصاری کنگره بنام فدرال رزرو اختیارات انحصاری دریافت نمود:

– اختیار انحصاری چاپ اسکناس

– اختیار انحصاری تعیین و تغییر نرخ بهره بانکی

– کنترل انحصاری حجم نقدینگی در‌گردش

………

بسیاری از مطالب پستهای قبل در این کتاب مستند آمده است. جهت مطالعه محققین گرامی، فهرست مطالب این کتاب در ادامه مطلب ارائه میشود. بخصوص، صفحاتی که تاسیس بانک خصوصی الیت در‌انگلیس در سال ۱۶۹۴ که اکثر انگلیسیها و مردم جهان از خصوصی بودن (متعلق بودن به خاندان راثچایلد و شرکایشان) اطلاع ندارند، را بطور‌مستند ارائه میدهد.

 

 روش کار گروه الیت در به استقراض کشیدن ملتها

در مطالب بالا ، دو کتاب از جان پرکینز معرفی شد همچنین لینک به یک بخش از اعترافات او به زبان انگلیسی را منتشر نمودیم . تعدادی دوستان فرموده بودن که اگر ترجمه اون کلیپ باشه، مایل هستن ببینند/گوش کنند.

یک بخش از اون کلیپ که زیرنویس فارسی داره رو پیدا کردم. اگرچه کامل نیست، روش کار گروه الیت در به استقراض کشیدن ملتها رو بقدر کافی توضیح میده.

به امید آگاهی و خردجمعی برای بشریت🌹🌷

حقایق همیشه پنهان نمی ماند

گروه الیت کمک دولتهای امریکا و آلمان در بمباران های شیمیایی دوره جنگ با عراق رو هم تئوری توطئه معرفی میکنه. در این کامنت، کلیپی از یک پزشک با وجدان آلمانی معرفی میشه که خودش هم مجروح شیمیایی هست و همه چیز رو به چشم خود دیده …

http://

 

ظهور خاندان راثجایلد

در سال ۱۶۹۴، پادشاه وقت انگلیس مجوز تاسیس یک بانک خصوصی به نام بانک انگلیس رو به الیت داد، همراه با اختیارات تام:

۱- چاپ اسکناس برای اولین بار در تاریخ مالی جهان

۲- اخذ بهره در سیستم بانکی برای اولین بار در تاریخ

۳- مجوز اخذ بهره از دولت انگلیس

۴- مجوز اخذ بهره از کلیه بانکها در انگلیس

۵- کنترل حجم نقدینگی در‌ گردش

۶- تعیین و تغییر نرخ بهره

۷- استقلال کامل از دولت در مدیریت بانک از اون تاریخ، کنترل مالی انگلیس کاملا در دست الیت هست.

در سال۱۷۶۹، یک صراف یهودی در فرانکفورت به نام مایر راثچایلد از پادشاه وقت(ویلهلم نهم) لقب “کارگزار سلطنتی” رو گرفت.

راثچایلد دارای ۵ پسر بود. او زیرکترین پسر خودش رو به لندن فرستاد تا بانک انگلیس رو در دست بگیره، خودش بانکی در فرانکفورت تاسیس کرد که امروزه به نام بانک مرکزی اتحادیه اروپا شناخته می شود. ۳ پسر دیگر راثچایلد نیز بانکهای مشابهی در پاریس ، وین و ناپل تاسیس کردند که امروز به نام بانکهای مرکزی فرانسه، سوییس و ایتالیا شناخته میشن. تا سال۱۹۱۷، خاندان راثجایلد به چنان قدرتی در جهان رسید که تمام دولتهای جهان به اونها مقروض بودن و راثچایلد هروقت میخواست، میتونست اوراق قرضه اونها رو به اجرا بگذاره.

لذا وقتی در سال۱۹۱۷ برای تاسیس یک کشور خودمختار به دربار بریتانیا فشار آوردند، بریتانیا چاره ای بجز پذیرفتن نداشت

ازسال ۱۶۹۴ (سال تاسیس بانک  انگلیس، بانک خصوصی گروه الیت) کنترل مالی انگلیس بطور کامل در دست الیت قرار گرفته (اختیارات تام هفتگانه در متن  پست حاضر) . در واقع کشور و دولت انگلیس اولین طعمه گروه الیت بود.  از آن تاریخ تا ۱۹۱۷، قروض دولت فخیمه “بریتانیای کبیر” به گروه الیت بیشتر و بیشتر شد.

در سال۱۹۱۷، دقیقا در ماه های آخر جنگ جهانی اول یعنی بدترین شرایط مالی دولت انگلیس، الیت با تهدید به فروش اوراق قرضه دولت انگلیس در بازار که منجر به ورشکستگی انگلیس میشد، پادشاه وقت انگلیس رو مجبور کردند بطور رسمی طی نامه ای معروف به عهدنامه بالفور که مستقیما توسط دربار انگلیس (امضاء لرد بالفور) خطاب به رییس نهضت جهانی صهیونیسم (لرد راثچایلد) نوشته شد، قول دهد برای “ملت صهیونیست” در سرزمین فلسطین، یک وطن خودمختار تاسیس کند

این قول بالاخره در سال ۱۹۴۸ عملی شد. این مطالب تئوری توطئه نیستن، بلکه واقعیات تاریخی هست. ماجرای عهدنامه بالفور در کتابهای تاریخی موجود هست ولی دلیلش رو نمینویسند . فقط می گویند از روی نیت خوب پادشاه انگلیس و ترحم به قوم یهود بود!!!

نکته آخر سوءاستفاده از واژه “تئوری توطئه” هست که اولین بار الیت برای ممانعت از تحقیق در ماجرای قتل جان اف کندی در سال ۱۹۶۳ باب کرد:

Conspiracy Theory امروره هر ندای حقیقت جویی که در مسیر افشای الیت قدم برداره رو با همین لفظ بدنام و منزوی میکنند.

 امپراطوری بریتانیا تحت کنترل کامل ۲ شرکت الیت
City of London Corporation
Bank of England
برای تسلط کامل بر امور تجاری و اقتصادی انگلیس، الیت علاوه بر بانک انگلیس به یک شرکت تجاری خصوصی نیز نیاز داشت. نام آنرا چه میباید میگذاردند تا همچون نام بانک انگلیس یا فدرال رزرو (معادل امریکایی بانک انگلیس که در آینده نزدیک بطور کامل بحث خواهیم داشت) در شنونده تصور دولتی بودن ایجاد نماید؟ نام آنرا شرکت شهر لندن گذاشتند City of London Corporation
مشخصات منطقه خودمختار الیت در قلب لندن:
– وسعت ۲/۹ کیلومتر‌مربع
– پرچم خود را دارد(کشور)
– شهردار خود را دارد(شهر)
– پلیس و نیروی امنیتی خود را دارد.
– بانک مرکزی خود را دارد(بانک انگلیس) که کشور انگلیس در حال حاضر معادل ۱۱۰% درآمد سالیانه خود‌ را به آن بانک مقروض است و بعلت افزایش تصاعدی قرض، کشور انگلیس فقط میتواند بهره قرض را بپردازد و اصل قرض کماکان پابرجاست.
– تمام وکلای انگلیس و تمام نمایندگان مجلسین باید عضویت یک شرکت خصوصی دیگر الیت را داشته باشند که مردم تصور میکنند کانون وکلای کشور انگلیس است
 دو نهاد کنترل کننده اقتصاد و سیاستگزاری مالی انگلیس یعنی بورس لندن و بانک انگلیس در این منطقه قرار دارد. خود شرکت بورس لندن نیز متعلق به الیت است:

London Stock Exchange

بورس فلزات لندن نیز که یک بورس ۴۰۰ ساله است متعلق به الیت است و بخش خرید و فروش طلای آنرا در سال ۲۰۱۲ به چین فروختند به قیمت ۱ میلیارد و ۴۰۰ میلیون دلار تا چین بتواند طلای بیشتری بخرد و پشتوانه یوان بگذارد و در سال ۲۰۱۶ بالاخره یوان چین را وارد سبد ارزی صندوق بین المللی پول ملقب به اس دی آر کردند:

SDR : Standard Drawing Right

از این طریق، چین از سال ۲۰۱۲ با سرعت مشغول خرید طلا شد(تصویر) تا زمانیکه توانست یوان را دارای پشتوانه طلا نماید. در پست آینده اقتصادسیاسی، با بحث در مورد تفاوت پول حقیقی و پول حقوقی، این حرکت الیت را دقیقتر بررسی خواهیم داشت:

Lawful Money پول حقیقی(دارای پشتوانه)

Legal Tender پول حقوقی(بدون پشتوانه)

 پس از تسلط کامل بر امورمالی، حقوقی و تجاری امپراطوری بریتانیای‌کبیر و مستعمرات آن در آسیا و افریقا، الیت سراغ قاره جدید ( امریکا ) رفت.
اول، شرکت تجاری آنها بنام هند شرقی وارد شد و سپس اولین بانک الیت از کنگره مجوز انحصاری بانک در‌ امریکا را گرفت. مانند ۲ شرکت خصوصی الیت در انگلیس ( بانک انگلیس و شرکت شهرلندن ) نام اولین بانک خصوصی الیت در امریکا نیزمیبایست دولتی بودنش را القاء میکرد، لذا آنرا بانک ایالات متحده نام گذاردند:
Bank of the United States-1792
مجوز این بانک خصوصی ۲۰ ساله بود. وقتی در تاریخ سررسید مجوز بانک الیت (۱۸۱۲) رییس جمهور وقت ( جیمز مدیسون ) مجوز را تمدید نکرد، ارتش بریتانیا وارد واشنگتن شد، کاخ سفید و کتابخانه ملی و … را سوزاند، مدیسون مجبور به تمدید مجوز بانک خصوصی الیت شد.
تسلط الیت بر آمریکا
تسلط الیت بر آمریکا مشابه انگلستان بود .
در ابتدا یک بانک خصوصی بنام فدرال رزرو با ۱۲ شعبه در امریکا ثبت شد ( دسامبر ۱۹۱۳ ) که سهامدارانش یک شبکه بانکهای خصوصی هستند و رییس جمهور امریکا دارای هیچگونه اختیاراتی در آن نیست . این بانک، حافظ طلب مالی الیت از آمریکاست یعنی قرضی که آمریکا از روز استقلال ( ۴جولای۱۷۷۶ ) به الیت داشت به اضافه استقراضهای مداوم و کل بهره ها از آنروز.
۲- یک منطقه خودمختار به وسعت حدود ۱۰ مایل مربع بنام District of Columbia DC
۳- ثبت حقوقی‌ منطقه خودمختار دی سی بعنوان یک شرکت خصوصی(پست بعد-کامل)
۴- تبعیت نمایندگان سنای امریکا از موسسه خصوصی الیت:
BAR
مطالب مرتبط:


یک دیدگاه بگذارید


Your SEO optimized title page contents

عکس ها

فیلم ها