اخبار کار | آتیه کار » زبان بدن زنان که نشان می دهند به شما علاقه دارند

اخبار کار | آتیه کار

اقتصاد ، فرهنگ ، کار ، کارآفرینی و فرهنگ کار

رمزگشایی زبان بدن دختران

زبان بدن زنان که نشان می دهند به شما علاقه دارند

زبان بدن زنان که نشان می دهند به شما علاقه دارند

تشخیص آن که آیا دختری واقعا به شما علاقه‌مند است یا خیر کار دشواری است. آیا واقعا مجذوب شما شده است یا فقط ادب را رعایت می‌کند؟ بیش‌تر مردان مجرد دوست دارند قبل از آن که خودشان را سبک کنند و جواب منفی بگیرند، این را بفهمند. یکی از بهترین راه‌های حل این مشکل تشخیص و رمزگشایی زبان بدن دختران است.

در ادامه با چندین نشانه برای رمزگشایی زبان بدن دختران بیشتر آشنا می شوید

۱. به موهایش توجه کنید.
آیا وقتی با دختر موردعلاقه‌تان صحبت می‌کنید به موهایش دست می‌زند؟ یا آن را کنار می‌زند؟ این نشانه‌ها خیلی مهم هستند زیرا دلیلی برای این کار وجود ندارد، مگر آن که بخواهد توجه شما را جلب کند.

۲. دیگر بخش‌های بدنش را لمس می‌کند
آیا وقتی با شما صحبت می‌کند بی‌دلیل بازویش را می‌مالد یا لباسش را صاف می‌کند؟ به طور کلی، دخترانی که به خاطر خارش یا مرتب کردن لباس‌شان خود را لمس می‌کنند، با احتیاط این کار را انجام می‌دهند. پس اگر او این کار را جلوی چشمان شما انجام می‌دهد، احتمالا می‌خواهد توجه شما را به بدنش جلب کند.

۳. نگاه اغواکننده دارد
آیا به شما خیره می‌شود و جای دیگری را نگاه نمی‌کند؟ حتی شاید ابروهایش را بالا ببرد یا چشم‌هایش را تنگ کند. شاید حالتی مبنی بر رضایت خاطر بر چهره‌اش بنشیند. یا ممکن است به شما خیره شود و تند تند پلک بزند. یا حتی ممکن است آهسته پلک بزند. حالت چهره‌اش را با زنانی مقایسه کنید که هیچ علاقه‌ای به شما ندارند.

۴. با موهایش بازی می‌کند.
این نشانه، چیزی فراتر از لمس کردن موها است. بازی کردن با موها نشان‌دهنده‌ی زنانگی است. اگر موهایش را دور انگشتانش می‌پیچاند، قصد دارد توجه شما را به آن‌ها جلب کند. هم‌چنین می‌تواند نشان‌دهند‌ی آن باشد که حوصله‌اش سر رفته است، پس بهتر است برای علاقه‌مند ساختنش کاری کنید.

۵. امیدوارانه نوشیدنی‌‌تان را نگاه می‌کند.
اگر شما نوشیدنی در دست دارید و او چیزی ندارد، شاید بخواهد با نگاه کردن به نوشیدنی‌تان نشان دهد که برای او هم یک نوشیدنی بخرید. فرصت مناسبی است که از او بپرسید آیا نوشیدنی میل دارد یا خیر.

۶. قسمتی از لباس‌هایش را از تن درمی‌آورد.
اگر جایی که هستید خنک است اما او ژاکت یا پلوور خود را درمی‌آورد، نشانه‌ی گرمای عشق شما است. هم‌چنین می‌توانید به سایر بخش های لباس او دقت کنید.

۷. از آن طرف اتاق به شما خیره می‌شود.
آیا در اتاقی پر از جمعیت هستید اما همواره متوجه می‌شوید به شما نگاه می‌کند؟ شاید فقط خیره شود و لبخند بزند. اگر به کسی دیگر نگاه نمی‌کند، نشانه‌ی خوبی مبنی بر علاقه‌ی او به شما است.

۸. قوس دادن به کمر
بلند کردن سر و صاف کردن شانه‌ها باعث می‌شود اندام او، از جمله پاهایش را کشیده‌تر نشان می‌دهد. البته ممکن است فقط به خاطر گرفتگی بدنش کمی کش و قوس به بدنش بدهد. پس بهتر است این نشانه را به فهرست سرنخ‌های احتمالی زبان بدن دختران اضافه کنید.

۹. نگاه اغواکننده از روی شانه
چرخیدن و نگاه کردن به یک نفر کار ساده‌ای است، اما اگر از روی شانه، به خصوص با نگاهی اغواکننده به شما چشم بدوزد، ممکن است مجذوب‌تان شده باشد. اگر بیش از یک بار این کار را انجام دهد، بهتر است به آن توجه کنید. شما هم همین کار را انجام دهید تا ببنید آیا او کارش را تکرار می‌کند یا خیر.

۱۰. سعی می‌کند لمس‌تان کند.
آدم‌ها کسانی را که دوست ندارند لمس نمی‌کنند، پس اگر دختری شما را لمس کرد، مطمئن باشید شما را دوست دارد. هم‌چنین توجه کنید که آیا با دیگران هم این کار را انجام می‌دهد یا خیر، زیرا برخی آدم‌ها عادت دارند دیگران را لمس کنند. اما اگر فقط با شما اینطور رفتار می‌کند، زبان بدن دختران را خوب فهمیده اید و نشانه‌ی علاقه‌ی او است.

۱۱. لب‌هایش را غنچه می‌کند
شاید این کار را به صورت ارادی یا غیرارادی انجام دهد، اما لب‌هایش را به قول معروف غنچه می‌کند، مثل کاری که هنگام سلفی گرفتن انجام می‌دهند. شاید این کار یک اعلان عشق است.

۱۲. انداختن یا نینداختن پاها روی همدیگر
می‌توانید از اولین یا دومین باری که پاهایش را روی هم می‌اندازد صرف نظر کنید، چون احتمالا سعی دارد در وضعیت راحتی قرار بگیرد. اما اگر باز هم این کار را تکرار کرد، شاید عمدا این کار را می‌کند تا توجه شما را جلب کند.

۱۳. زانوهایش رو به شما است.
اگر کنار شما نشسته است و زانوهایش رو به شما قرار دارد، نشانه‌ی دیگری از علاقه‌مندی او به شما است.

۱۴. تصادفا به شما برمی‌خورد.
بازویش به بازوی شما می‌خورد؟ وقتی چیزی به شما می‌دهد انگشتانش به انگشتان شما می‌خورید؟ شاید نشانه‌ی آن باشد که می‌خواهد شما هم او را لمس کنید.

۱۵. به جوک‌های شما می‌خندد.
با آن که خندیدن به جوک امری عادی است، نکته‌ی مهم آن است که ببینید آیا به تمام جوک‌های شما، حتی جوک‌های احمقانه و بی‌مزه، می‌خندد یا خیر. و آیا موقع خندیدن به چشم‌های شما نگاه می‌کند؟

۱۶. لیوانش را به لیوان شما نزدیک‌تر می‌کند.
این نشانه‌ی ظریفی از آن است که واقعا دوست دارد نزدیک‌تان بنشیند، اما چون هنوز یکدیگر را خوب نمی‌شناسید با لیوانش این کار را می‌کند.

۱۷. با انگشتانش بازی میکند
اگر با انگشتانش بازی کرد یا پوست روی دستش را مالش داد، ممکن است حرکتی غیرارادی مبنی بر آن باشد که دوست دارد او را لمس کنید.

۱۸. آستین‌هایش را بالا می‌زند.
این کار نشان‌دهنده‌ی آن است که می‌خواهد مچ دستش را لمس کنید، که می‌تواند حساس‌ترین نقطه بدن برای لمس کردن باشد.

۱۹. با جواهراتش بازی می‌کند.
آیا شریک بالقوه‌تان با جواهراتش بازی می‌کند؟ شاید حلقه‌اش را دور انگشتش بچرخاند، یا با آویزهای دستبندش بازی کند. شاید گردنبندش را بکشد یا گوشواره‌هایش را لمس کند. این‌ها همه نشانه‌های خوبی از علاقه‌ی او هستند.

۲۰. مثلث دلبری را اجرا می‌کند.
این یکی از تکنیک‌های دلبری کردن است که در آن ابتدا به چشم چپ، بعد به چشم راست، و سپس به لب‌هایتان نگاه می‌کند. بعد این کار را تکرار می‌کند.

۲۱. سرخ می‌شود.
زن‌ها به دلایل زیادی سرخ می‌شوند. ممکن است به خاطر خجالت کشیدن باشد، یا وقتی که تمام توجهات به آن‌ها معطوف است. هم‌چنین می‌تواند نشانه‌ی علاقه‌ی واقعی آن‌ها به شما باشد. یک چهره‌ی صورتی یا سرخ می‌تواند نشان‌دهنده‌ی رضایت باشد. سعی کنید آن را با توجه موقعیت تفسیر کنید، شاید شما دلیل سرخ شدن او باشید.

۲۲. مستقیما به شما نگاه نمی‌کند.
آیا صورتش را به سمت دیگری برگردانده است و از کنار به شما نگاه می‌کند؟‌ به این کار، نگاه فریبنده نیز می‌گویند.

۲۳. به آرامی یک شیء را نوازش می‌کند.
آیا به آرامی به لیوان قهوه یا نوشیدنی‌اش را نوازش می‌کند. شاید روی جاسوئیچی خود اسباب‌بازی داشته باشد و آن را نوازش کند. این زبان بدن دختران می‌تواند نشان‌دهنده‌ی آن باشد که دوست دارد شما را نوازش کند.

۲۴. ژستی با اعتماد به نفس به خود می‌گیرد.
امروزه زنان می‌دانند مردان از زن‌های با اعتماد به نفس خوش‌شان می‌آید. به همین دلیل، یک زن طوری می‌ایستد که پاهایش از حالت معمولی بازتر باشد.

۲۵. با کفش‌هایش بازی می‌کند.
آیا پاشنه‌ی پایش را از کفش‌هایش بیرون آورده و آن را آویزان نگه داشته است؟ شاید بگذارد کاملا از پایش بیفتد. این روش ناز کردن او است. هم‌چنین ممکن است تحریک شده باشد و بخواهد مقداری از لباس‌هایش را درآورد.

۲۶. تنفسش افزایش می‌یابد.
شاید به خاطر ادوکلن‌اش تنگی نفس گرفته است، یا شاید هم به خاطر مجذوب شدن به شما است که سریع‌تر نفس می‌کشد. سعی کنید این نشانه را با اضطراب اشتباه نگیرید، زیرا زنان در هنگام مضطرب شدن، خیلی سریع‌تر نفس می‌کشند.

۲۷. وقتی به چشم‌هایش خیره می‌شوید، سه بار یا بیش‌تر کار شما را تکرار می‌کند.
زنان می‌دانند که شاید مردان از ابتدا متوجه دلبری کردن آن‌ها با چشم نشوند. اگر او هم سه بار یا بیش‌تر به چشم‌های شما خیره شود، سعی دارد این پیغام را برساند که دوست‌تان دارد.

۲۸.  صورتش را میان دستانش می‌گیرد.
شاید آرنج‌هایش را روی میز قرار دهد و صورتش را روی دست‌هایش تکیه داده و آن را میان دستانش بگیرد. هم‌چنین به این ترتیب می‌تواند غبغبش را پنهان کند و بهترین حالت چهره‌اش را نشان دهد.

۲۹.طوری می‌ایستد که مستقیما رو به شما باشد.
وقتی زنان به شما اطمینان نداشته باشند، به صورت زاویه‌دار با شما قرار می‌گیرند. اما به محض آن‌که مطمئن شوند دوست‌شان دارید، می‌چرخند و طوری می‌ایستند که مستقیما روبه‌روی شما قرار داشته باشند.

۳۰.  لب‌هایش را گاز می‌گیرد
گاز گرفتن لب ها می‌تواند نشانه‌ی اغواکننده‌ی دیگری باشد. شاید می‌خواهد هیجان و شرم و حیای خود را به شما نشان دهد.

۳۱. به شما لبخند می‌نزد.
لبخند زدن نشانه‌ی واضح زبان بدن دختران به نظر می‌رسد، پس توجه کنید که چقدر لبخند می‌زند. آیا در طول مدت مکالمه آن لبخند را حفظ می‌کند؟

۳۲. سوراخ‌های بینی‌اش باز می‌شود.
معمولا حرکتی غیرارادی است که از انجام آن آگاه نمی‌شود. اما باز شدن سوراخ‌های بینی واکنشی طبیعی به هیجانی شدن است. اگر این اتفاق بیش از یک بار رخ دهد، باید به آن توجه کنید.

۳۳.  کج و رو به شما می نشیند.
هنگام صحبت کردن با شما، ممکن است وزنش را روی یکی از پاهایش بیندازدو به بدنش کمی قوس بدهد.

۳۴.  اغواگرانه راه می‌رود.
آیا قبلا هم به راه رفتنش دقت کرده‌ بودید اما آن موقع این کار را انجام نمی‌داد؟ زن‌ها فقط وقتی می‌خواهند علاقه‌ی مرد خاصی را جلب کنند این کار را انجام می‌دهند.

۳۵.خودش را به شما نزدیک‌تر مي‌کند.
آیا به نظر می‌رسد یک لحظه در فاصله‌ا‌ی عادی نسبت به شما ایستاده یا نشسته است، بعد ناگهان روبه‌رویتان سبز می شود؟ این نشانه‌ای است مبنی بر آن که شیفته‌ی شما شده است. شاید همین حالا چیز بامزه یا زیرکانه‌ای گفته‌اید که می‌خواهد به شما نزدیک‌تر شود.

۳۶. تکان سر سه‌گانه
وقتی با شما گپ می‌زند، سرش را تکان می‌دهد یا اخم می‌کند؟ اخم را می‌توان منفی در نظر گرفت، اما تکان دادن سر مثبت است. حتی بهتر از آن، سه بار تکان دادن سر است که می‌تواند نشانه‌ی مثبتی از علاقه‌مندی او به شما باشد.

۳۷. حرکات بدن شما را تقلید می‌کند.
آیا حرکت خاصی انجام می‌دهید و او هم همان کار را تکرار می‌کند؟ آیا هرکاری می‌کنید تقلید می‌کند؟ حتی در صورت عدم اطمینان می‌توانید آن را بیازمایید. با این کار به شما اجازه می‌دهد که بدانید واقعا شبیه هم هستید. هم‌چنین ممکن است با این روش بخواهد شما را درک کند، که کار خوبی است.

شاید به خاطر سپردن تمام این نشانه های زبان بدن دختران کار دشواری باشد، اما با استفاده از آن‌ها سریع‌تر دل‌شان را می‌برید، قبل از آن که کسی دیگر پا پیش بگذارد. مهم نیست چقدر سعی می‌کند کنار شما خونسرد به نظر برسد، نشانه‌های بدنی ناخودآگاه، دست او را روی می‌کند. حتما به آن‌ها توجه کنید.

 

ترجمه: تحریریه سایت کسب و کار بازده – اسما حسنی
منبع: amoramargo

مطالب مرتبط:


یک دیدگاه بگذارید


Your SEO optimized title page contents

عکس ها

فیلم ها