اخبار کار | آتیه کار » آخرین جزئیات از وضعیت برگزاری آزمون دوازدهمی‌ها

اخبار کار | آتیه کار

اقتصاد ، فرهنگ ، کار ، اشتغال ، کارآفرینی و فرهنگ کار

امتحانات نهایی پایه دهم و یازدهم منتفی است

آخرین جزئیات از وضعیت برگزاری آزمون دوازدهمی‌ها

آخرین جزئیات از وضعیت برگزاری آزمون دوازدهمی‌ها

رئیس مرکز سنجش آموزش و پرورش با اشاره به وضعیت برگزاری امتحانات نهایی از منتفی شدن امتحان نهایی در پایه دهم و یازدهم خبر داد.

عبدالرسول عمادی رئیس مرکز سنجش آموزش و پرورش ، درباره وضعیت برگزاری امتحانات نهایی دانش‌آموزان پایه دوازدهم اظهار کرد: شورای عالی سازمان آموزش و پرورش برنامه امتحانی را اعلام کرد که همین برنامه‌ را مبنای برنامه‌ریزی امتحانات دی ماه قرار دادیم و بر این اساس برنامه امتحانی اعلام شد.

وی ادامه داد: برای امتحانات خرداد ماه هم همین دروس را به عنوان دروس امتحان نهایی در نظر می‌گیریم و دانش‌آموزان بر همین مبنا می‌توانند برنامه‌ریزی کنند.

تصمیم شورای عالی آموزش و پرورش  را مبنای عمل قرار دادیم

رئیس مرکز سنجش آموزش و پرورش در پاسخ به سوالی  مبنی بر اینکه آیا این برنامه امتحانی بدون امضای رئیس جمهوری اعتبار دارد یا خیر گفت: امضای رئیس جمهور به معنای ابلاغ این برنامه است اما به دلیل آن که زمان کافی نداشتیم با شورای عالی آموزش و پرورش رایزنی کردیم و برنامه اعلام شده از سوی این شورا را مبنای عمل قرار دادیم.

عمادی درباره وضعیت برگزاری امتحانات نهایی پایه دهم و یازدهمگفت: برای امسال برای این پایه‌های تحصیلی امتحان نهایی برگزار نمی‌شود.

وی درباره وضعیت برگزاری امتحانات نهایی برای سال آینده بیان کرد: برای سال آینده هنوز  تصمیمی نگرفتیم و باید بررسی ‌های لازم را انجام دهیم اما فعلا نمی‌توانیم نظری درباره برگزاری امتحانات در خردد ۹۸ را اعلام کنیم.

منبع باشگاه خبرنگاران

کدخبرنگاری۱۸۰۱

مطالب مرتبط:


یک دیدگاه بگذارید


عکس ها

فیلم ها