اخبار کار | آتیه کار » ایجاد مرکز خلاقیت و نوآوری در اولین باغ اردوگاه ویژه بانوان

اخبار کار | آتیه کار

اقتصاد ، فرهنگ ، کار ، اشتغال ، کارآفرینی و فرهنگ کار

اولین باغ اردوگاه ویژه بانوان

ایجاد مرکز خلاقیت و نوآوری در اولین باغ اردوگاه ویژه بانوان

ایجاد مرکز خلاقیت و نوآوری در اولین باغ اردوگاه ویژه بانوان

فاطمه دژبرد اظهار کرد:نشاط آفرینی و امیدبخشی برای بانوان، تربیت محوری و رشد و اعتلای معرفتی، فرهنگی و مهارتی بانوان با تکیه بر مبانی دینی، تکمیل نقش مادری و همسری بانوان و آمیختگی فرهنگ و اقتصاد درحوزه بانوان و خانواده از جمله سیاست‌های اصلی و محوری آستان قدس است.

وی افزود:در این راستا اولین باغ اردوگاه که بخشی از باغ بزرگ امام رضا(ع) در تقاطع بلوار خیام و توس است و حدود ۱۸ هکتار از این باغ بزرگ را شامل می شود تبدیل به باغ اردوگاه «نجمه خاتون» برای بانوان شده است.
سرپرست مرکز امور بانوان و خانواده آستان قدس رضوی ادامه داد:نوآوری و خلاقیت بانوان در طراحی بخش‌های مختلف این باغ اردوگاه مورد تأکید بوده است ومرکز خلاقیت و نوآوری بانوان در این باغ اردوگاه ایجاد شده است و این مرکز ضمن فراهم کردن فرصت برای ایده‌پردازی بانوان، به دنبال حمایت از ایده‌های نو و خلاق بانوان و پشتیبانی از آن‌ها در جهت پرورش و پیاده‌سازی آنهاست.
وی گفت:تبدیل خلاقیت‌ها و دستآوردهای علمی و تحقیقاتی به محصولات قابل ارائه به بازار و توسعه کسب و کارهای خلاق بانوان در دستور کار قرار داده شده است و این مرکز همچنین متولی پیشبرد تحقیقات و پژوهش‌های کاربردی در کسب و کارهای خلاق فرهنگی ویژه بانوان است.
دژبرد تاکید کرد:ایجاد مرکز خلاقیت و نوآوری بانوان، نمایشگاه و بازار خلاقیت و نوآوری بانوان، مرکز راهنمایی و مشاوره بانوان، بوستان کتاب و اندیشه، مرکز آموزش، نمایشگاه مفاخر جریان‌ساز فکری فرهنگی و اقتصادی بانوان، نمایشگاه سبک زندگی بانوی ایرانی، بوستان زن و خانواده و گلستان نونهالان از جمله بخش‌های مختلف این باغ اردوگاه است.

منبع مهر

کدخبرنگاری۱۸۰۱

مطالب مرتبط:


یک دیدگاه بگذارید


Your SEO optimized title page contents

عکس ها

فیلم ها