اخبار کار | آتیه کار » خدمات پست‌بانک عامل توسعه کشاورزی شهر احمدآباد اردکان است

اخبار کار | آتیه کار

اقتصاد ، فرهنگ ، کار ، اشتغال ، کارآفرینی و فرهنگ کار

فرماندار :

خدمات پست‌بانک عامل توسعه کشاورزی شهر احمدآباد اردکان است

خدمات پست‌بانک عامل توسعه کشاورزی شهر احمدآباد اردکان است

فرماندار اردکان بابیان نقش ،اهمیت موسسه‌ها ، نهادهای مالی و بانکی در توسعه پایدار جامعه انسانی گفت: بهره‌مندی شهر احمدآباد از خدمات پست‌بانک، گامی در جهت توسعه کشاورزی این منطقه خواهد بود.

به گزارش آتیه کار به نقل از ایرنا هادی مقیمی روز جمعه در آیین گشایش شعبه یادشده با اشاره به توسعه خدمات بانکی در شهرها و روستاها، آن را یکی از مهم‌ترین وظایف پست‌بانک برشمرد و افزود: با توجه به اشتغال جمعیت زیادی از احمدآباد در بخش کشاورزی، افتتاح این شعبه می‌تواند نقش مهمی در کاهش میزان مراجعه بانکی کشاورزان به شهر اردکان داشته باشد.
وی اضافه کرد: پست‌بانک گسترده‌ترین بانک دولتی ازنظر دسترسی در نقاط دوردست است، ایجاد آن و دسترسی مردم و کشاورزان به خدمات بانکی و مالی زمینه‌ساز برقراری عدالت و توسعه اجتماعی است.
فرماندار اردکان اظهار داشت: ایجاد این دفاتر در شهرها و روستاها موجب دسترسی همه مردم به خدمات دولت الکترونیک خواهد شد و رضایت بسیاری از مردم به‌ویژه کشاورزان را جلب خواهد کرد.
مدیر پست‌بانک یزد نیز راه‌اندازی دفاتر خدمات این نهاد را ارزشمندترین خدمات وزارت فناوری اطلاعات و ارتباطات دانست و افزود: سیاست‌های پست‌بانک ، ارائه خدمات به مردم روستاها و شهرهای کوچک با حمایت‌های وزارتخانه است.
علی قاسمی افزود: با حمایت‌های وزارتخانه سال ۹۶، تعداد ۱۸ دستگاه خودپرداز و امسال نیز ۹ دستگاه دیگر در روستاهای استان نصب‌شده است.
وی تصریح کرد: سیاست‌های بانکی این است که باجه‌ها دسترسی مردم به خدمات بانکی و مالی را راحت‌تر و بهتر انجام دهند.
قاسمی از رتبه اول پرداخت تسهیلات اشتغال پایدار روستایی از سوی شعب پست‌بانک استان خبر داد و افزود: این نهاد مالی یکی از بانک‌های عضو قانون اشتغال پایدار روستایی است و رتبه اول را در پرداخت تسهیلات اشتغال دارد.
مرکز شهرستان ۹۸ هزارنفری اردکان در ۶۰ کیلومتری شمال شهر یزد قرار دارد.

کدخبرنگاری۱۸۰۱

مطالب مرتبط:


یک دیدگاه بگذارید


Your SEO optimized title page contents

عکس ها

فیلم ها