آتیه کار | پایگاه خبری آتیه کار

درباره ما

به نام خدا

پايگاه خبري آتيه كار در تاريخ سی و یکم فروردین ماه ۱۳۹۴ خورشیدی و اولين روز رجب المبارك سال ۱۴۳۶ هجری قمری با شماره ۹۴/۱۴۰۸ در هيأت نظارت بر مطبوعات و خبرگزاري ها به ثبت رسيد .

آتيه كار ،‌ پايگاه خبري سراسري است که اخبار آن به صورت مرتب و روزانه به روز می گردد . در پايگاه خبري آتيه كار برآنيم ، اطلاعات لازم جهت رويدادهاي مربوط به اخبار اقتصادي ، فرهنگي ، سياسي ، كارآفريني و فرهنگ كار از طريق اين پايگاه اطلاع رساني نماييم . پايگاه خبري آتيه كار متعلق به بخش خصوصي مي باشد و رسالت اصلي خويش را انعكاس اخبار اقتصادي ، فرهنگي ،‌گزارشات و مقالات كارآفريني، اشتغال ، كسب و كار و فرهنگ كار در نظام مقدس جمهوری اسلامي ایران قرار داده است .

مخاطبان

پايگاه خبري آتيه كار متعلق به تمامي مردم سربلند سرزمین ايران اسلامي است . نوجوانان عزيزي كه بخشي از اوقات فراغت خويش را با جستجو مطالب در اينترنت و انجام بازي هاي رايانه اي پر مي كند . زنان شاغل و خانه داري كه مشاوران دلسوز و فرهیخته خانواده خويش هستند و نياز به دانستن اطلاعات روز اقتصادي و فرهنگي جامعه دارند . صاحبان كسب و كارهاي كوچك و بزرگ همچنين افرادي كه به عرضه محصولات و خدمات مي پردازند .

جواناني كه شروع به راه اندازي كسب و كار نموده يا قصد شروع راه اندازي كسب و كار دارند. بزرگ مردان و غیور مردان سرزمین سربلند جمهوری اسلامی ایران، دلاورانی که از برکت خدمات این افراد سرزمین ایران اسلامی با وجود مسائل گوناگونی که سپری نمود باز هم در آن شاهد شکوفایی استعدادها و اندیشه های ایرانی اسلامی در سراسر جهان هستیم .

در ابتدا به نوبه خویش از مدیران فرهنگی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و دبیرخانه هیأت نظارت بر مطبوعات کشور تشکر می کنم که این فرصت را در اختیار ما قرار داد تا بتوانیم در این پایگاه خبری با انعکاس اخبار امید بخش و صحیح به احیای فرهنگ کار و بررسی اخبار اقتصادی روز بپردازیم .

اهداف رسانه آتیه کار

الف – هدف اصلي ما انعكاس خبري اصول كارآفريني ، كسب و كار ، فرهنگ كار در جهت بهبود فضاي كار جامعه مي باشد .

ب – پرسنل پايگاه خبري آتيه كار برآنند تا ضمن معرفي مشاغل گوناگون و بيان اصول راه اندازي كسب و كار بزرگ و كوچك با انعكاس اخبار فرهنگي جهت بهبود فرهنگ كار از دريچه اخبار ، مقاله ،‌گزارش ،‌ يادداشت ، نقد و بررسي  ، مخاطب را با اینگونه مطالب آشنا سازد .

ج – سعي داریم در محيطي زيبا و مطالبي پرمحتوا و خواندني ،‌مخاطب خوش ذوق و باسلیقه ايراني را در فراگيري اصول كسب و كار و كاريابي ،‌ ياري نمايند .

چشم انداز

آتيه كار بر آن است پايگاه خبري مورد اعتماد تك تك هموطنان گرامي و ايرانيان خردمند باشد و تبديل به رسانه اي مردمي گردد تا در آن مخاطباني كه به دنبال پيشرفت كسب و كار خويش هستند با دانسته هايي كه از طريق اين رسانه كسب نموده اند به دنبال رزق و روزي حلال باشند و هر روز شاهد رشد و بالندگي كار در كشور ايران اسلامي باشند.

همانگونه كه در عرصه هاي امنيتي و علمي در سطح بالايي در منطقه هستيم . در زمينه اقتصاد و كسب و كار نيز پيشرفت روز افزون داشته باشيم و قله هاي پيشرفت و ترقي را فتح نماييم .

شماره ثبت :  ۹۴/۱۴۰۸

مدير مسئول و صاحب امتياز : اكرم محمدزاده

آدرس پستی : تهران – صندوق  پستی ۱۷۸۴۵/۱۵۸

آدرس :‌ تهران ، افسريه ۱۵ متري اول ۸ متري ۱۱ كوچه شهيد سيفي پلاك ۱۰۱ طبقه دوم 

تلفكس : ۳۳۸۰۵۱۶۸- ۰۲۱

رایانامه : kasbokarmag1393@gmail.com


تمامی حقوق مطالب وب سایت اختصاصی پایگاه خبری آتیه کار می باشد.

طراح سایت: سایت ستاپ Sitesetup